Holle Bio Tasakos püré

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Tasakos püré: 28 termék

"Pear Pony" Gyümölcspüré - Körtével, őszibarackkal, áfonyával és tönkölybúzával

Holle "Pear Pony" Gyümölcspüré -​ Körtével, őszibarackkal, áfonyával és tönkölybúzával, 100 g

  • Tiszta élvezet
  • 8 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Berry Puppy" Gyümölcspüré - Almával, őszibarackkal és erdei gyümölcsökkel

Holle "Berry Puppy" Gyümölcspüré -​ Almával, őszibarackkal és erdei gyümölcsökkel, 100 g

  • Alumínium-mentes tasak
  • 8 hónapos kortól
  • 100% gyümölcs
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Banana Lama" Gyümölcspüré - Banánnal, almával, mangóval és sárgabarackkal

Holle "Banana Lama" Gyümölcspüré -​ Banánnal, almával, mangóval és sárgabarackkal, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Finoman pürésített
  • Édesítetlen
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Croco Coco" Gyümölcspüré - Almával, mangóval és kókusszal

Holle "Croco Coco" Gyümölcspüré -​ Almával, mangóval és kókusszal, 100 g

  • 8 hónaos kortól
  • Visszazárható tasak
  • Praktikus kiszerelés
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Red Bee" Gyümölcspüré - Almával és eperrel

Holle "Red Bee" Gyümölcspüré -​ Almával és eperrel, 100 g

  • 8 hónapos kortól
  • Fő összetevők Olaszországból
  • Gyümölcsös íz
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio "Fennel Frog" Gyümölcspüré - Körtével, almával és édesköménnyel

Holle Bio "Fennel Frog" Gyümölcspüré -​ Körtével, almával és édesköménnyel, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • 100% gyümölcs és zöldség
  • Édesítetlen és hozzáadott só nélkül
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Kiwi Koala" Gyümölcspüré - Körtével, banánnal és kiwivel

Holle "Kiwi Koala" Gyümölcspüré -​ Körtével, banánnal és kiwivel, 100 g

  • 100% gyümölcs
  • 8 hónapos kortól
  • Természetéből fakadóan cukrot tartalmaz
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Topic Tiger" Gyümölcspüré - Almával, mangóval, és maracujával

Holle "Topic Tiger" Gyümölcspüré -​ Almával, mangóval, és maracujával, 100 g

  • 100% gyümölcs
  • 8 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül - természetéből eredően cukrot tartalmaz
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Panda Peach" Gyümölcspüré - Őszi- és sárgabarackkal, banánnal és tönkölybúzával

Holle "Panda Peach" Gyümölcspüré -​ Őszi-​ és sárgabarackkal, banánnal és tönkölybúzával, 100 g

  • Praktikus két étkezés között
  • 8 hónapos kortól
  • Finoman pürésített
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Blue Bird " Gyümölcspüré - Körtével, almával, áfonyával és zabbal

Holle "Blue Bird " Gyümölcspüré -​ Körtével, almával, áfonyával és zabbal, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Gyümölcs és gabona ízletes kombinációja
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Power Parrot" Gyümölcspüré - Körte almával és spenóttal

Holle "Power Parrot" Gyümölcspüré -​ Körte almával és spenóttal, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Gyümölcsös élvezet
  • Adalékanyagok nélkül
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio gyümölcspüré "Lazy Sweetato - Édesburgonya, szilva, sütőtök, eper és zab"

Holle Bio gyümölcspüré "Lazy Sweetato -​ Édesburgonya, szilva, sütőtök, eper és zab", 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Gyümölcsökkel és gabonafélékkel
  • 100% bio
530 Ft (5.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Penguin zabkása - Alma, bogyós gyümölcsök, zab és quinoa

Holle Penguin zabkása -​ Alma, bogyós gyümölcsök, zab és quinoa, 110 g

  • 1 éves kortól
  • Vegán receptúra
  • Hozzáadott cukor nélkül
530 Ft (4.818 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio "Veggie Bunny" Püré - Répával, édesburgonyával és borsóval

Holle Bio "Veggie Bunny" Püré -​ Répával, édesburgonyával és borsóval, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott só nélkül
  • Vegán és gluténmentes
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio gyümölcspüré "Paca Pumpkin - Sütőtök, őszibarack, banán és zab"

Holle Bio gyümölcspüré "Paca Pumpkin -​ Sütőtök, őszibarack, banán és zab", 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Teljes íz
  • Praktikus tasakos formátum
530 Ft (5.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Zebra Beet" Gyümölcspüré - Almával, banánnal és céklával

Holle "Zebra Beet" Gyümölcspüré -​ Almával, banánnal és céklával, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Demeter minőség
  • Praktikus útközben is
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio "Mango Monkey - Joghurttal

Holle Bio "Mango Monkey -​ Joghurttal, 85 g

  • 8 hónapos kortól
  • Praktikus snack
  • Hozzáadott cukor nélkül
490 Ft (5.765 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Carrot Cat" Gyümölcspüré - Répával, mangóval, banánnal és körtével

Holle "Carrot Cat" Gyümölcspüré -​ Répával, mangóval, banánnal és körtével, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Demeter minősített zöldségekkel
  • Alumínium-mentes tasakban
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

"Apple Ant" Gyümölcspüré - Almával, banánnal és körtével

Holle "Apple Ant" Gyümölcspüré -​ Almával, banánnal és körtével, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Demeter minősített
  • Ideális útközben is
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio "Blueberry Bear" - Joghurttal, almával, banánnal és áfonyával

Holle Bio "Blueberry Bear" -​ Joghurttal, almával, banánnal és áfonyával, 100 g

  • 8 hónapos kortól
  • Finom, étkezések közötti snack
  • Tisztán természetes alapanyagokból
490 Ft (4.900 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tiger zabkása - Banán, bogyós gyümölcsök, zab és quinoa

Holle Tiger zabkása -​ Banán, bogyós gyümölcsök, zab és quinoa, 110 g

  • 1 éves kortól
  • Újrazárható és praktikus
  • Finom gyümölcsökkel
530 Ft (4.818 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio gyümölcspüré - Dino Dance

Holle Bio gyümölcspüré -​ Dino Dance, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Almával, áfonyával és szilvával
  • Hozzáadott aromák és cukor nélkül
450 Ft (4.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lion zabkása - Mangó, ananász, zab és quinoa

Holle Lion zabkása -​ Mangó, ananász, zab és quinoa, 110 g

  • 1 éves kortól
  • Gabonafélékkel és gyümölcsökkel
  • Újrazárható
530 Ft (4.818 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio gyümölcspüré "Pelican Peach - Őszibarack, eper, alma és zab"

Holle Bio gyümölcspüré "Pelican Peach -​ Őszibarack, eper, alma és zab", 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Akár 30%-kal kevesebb cukor
  • Finom friss íz
530 Ft (5.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Multipack Apple Ant - Alma és banán körtével

Holle Multipack Apple Ant -​ Alma és banán körtével, 400 g

  • 6 hónapos kortól
  • Ideális útközbeni fogyasztásra
  • Glutén- és hozzáadottcukor-mentes
1.620 Ft (4.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Multipack Banana Lama - banán, alma, mangó és sárgabarack

Holle Multipack Banana Lama -​ banán, alma, mangó és sárgabarack, 400 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Visszazárható
1.620 Ft (4.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Multipack Zebra Beet - alma, banán, cékla

Holle Multipack Zebra Beet -​ alma, banán, cékla, 400 g

  • 6 hónapos kortól
  • Tiszta íz
  • Kíméletesen elkészítve
1.620 Ft (4.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Multipack Panda Peach - őszibarack, sárgabarack és banán tönkölybúzával

Holle Multipack Panda Peach -​ őszibarack, sárgabarack és banán tönkölybúzával, 400 g

  • 8 hónapos kortól
  • Visszazárható
  • Praktikus útközben
1.620 Ft (4.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 14.