Snackek babálnak és gyermekeknek

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Snackek: 21 termék

Holle Bio sárgarépa keksz

Holle Bio sárgarépa keksz, 125 g

  • Tönkölybúzalisztből készült
  • 1 éves kortól
  • Gyümölcsökből származó édesség
1.200 Ft (9.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Gyümölcs- és zöldségszelet - Alma-Sárgarépa

Holle Bio Gyümölcs-​ és zöldségszelet -​ Alma-​Sárgarépa, 25 g

  • 12 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Kukoricából készült pehellyel
357 Ft (14.280 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio Gyümölcsszelet - Alma-Banán

Holle Bio Gyümölcsszelet -​ Alma-​Banán, 25 g

  • 12 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Tönkölyből készült ostyával
380 Ft (15.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio "Little Farm" keksz

Holle Bio "Little Farm" keksz, 100 g

  • 10 hónapos kortól
  • Mókás állatformák
  • Banánnal és rizssziruppal
980 Ft (9.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio Gyümölcsszelet - Körte-Alma

Holle Bio Gyümölcsszelet -​ Körte-​Alma, 25 g

  • 12 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukortól mentes
  • Tönkölyből készült ostyával
357 Ft (14.280 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio-Crunchy Snack - Zab és málna

Holle Bio-​Crunchy Snack -​ Zab és málna, 30 g

  • 10 hónapos kortól
  • Gluténmentes receptúra
  • Vegán
560 Ft (18.667 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Smoothie Drops - Gyümölcsök és zöldségek kókusztejjel

Holle Bio Smoothie Drops -​ Gyümölcsök és zöldségek kókusztejjel, 15 g

  • 3 éves kortól
  • Szájban olvadó textúra
  • Vegán és finom
860 Ft (57.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Baba Tönkölykeksz - Demeter

Holle Baba Tönkölykeksz -​ Demeter, 150 g

  • 8 hónapos kortól
  • Bababarát íz
  • Rágcsálni és majszolni
1.200 Ft (8.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio MINI - Banán-Narancs

Holle Bio MINI -​ Banán-​Narancs, 100 g

  • 12 hónapos kortól
  • Praktikus méret
  • Egyenként csomagolva
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio Crunchy Snack - Rizs-Lencse

Holle Bio Crunchy Snack -​ Rizs-​Lencse, 25 g

  • Gluténmentes
  • 8 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
450 Ft (18.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio Crunchy Snack - Köles-Mangó

Holle Bio Crunchy Snack -​ Köles-​Mangó, 25 g

  • Gluténmentes
  • Könnyű snack
  • Természeténél fogva cukrot tartalmaz
560 Ft (22.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio Crunchy Snack - Köles

Holle Bio Crunchy Snack -​ Köles, 25 g

  • Gluténmentes bio gabonából készült
  • Hozzáadott cukor vagy só nélkül
  • 8 hónapos kortól
450 Ft (18.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Fruit Mix, fagyasztva szárított bio gyümölcskeverék

Holle Bio Fruit Mix, fagyasztva szárított bio gyümölcskeverék, 13 g

  • 3 éves kortól
  • Napérlelte gyümölcsök
  • Hozzáadott cukor nélkül
860 Ft (66.154 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Babavíz

Holle Babavíz, 500 ml

  • Születéstől kezdve
  • Használatra kész, felforralás nélkül
  • Beállított ásványi anyag tartalom
410 Ft (820 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Mézes mini - Baba kétszersült méz és vaj

Holle Bio Mézes mini -​ Baba kétszersült méz és vaj, 100 g

  • 12 hónapos kortól
  • Ideális a rágás gyakorlásához
  • Mesterséges aromák nélkül
1.020 Ft (10.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Little Loops datolyás keksz tönkölybúzával

Holle Bio Little Loops datolyás keksz tönkölybúzával, 80 g

  • 10 hónapos kortól
  • Könnyen tartható a kis kezekben
  • Édesség a datolyából
940 Ft (11.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio 1-2-3 pereces snack

Holle Bio 1-​2-​3 pereces snack, 80 g

  • 3 éves kortól
  • Hozzáadott só nélkül
  • Tönkölybúzából készült
750 Ft (9.375 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Holle Bio-Crispy Sticks

Holle Bio-​Crispy Sticks, 80 g

  • 10 hónapos kortól
  • Gyermekbarát nassolás
  • Értékes Demeter gabonából
790 Ft (9.875 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Holle Baba Tönköly Kétszersült - Demeter

Holle Baba Tönköly Kétszersült -​ Demeter, 200 g

  • 7 hónapos kortól
  • Hozzáadott só nélkül
  • Tökéletes rágcsálnivaló
1.390 Ft (6.950 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Bio Smoothie Drops - Gyümölcsök kókusztejjel

Holle Bio Smoothie Drops -​ Gyümölcsök kókusztejjel, 15 g

  • 3 éves kortól
  • Friss gyümölcsből készült
  • Liofilizált
860 Ft (57.333 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

Holle ABC Choco Cookies

Holle ABC Choco Cookies, 125 g

  • 3 éves kortól
  • Pálmaolaj-mentes
  • Kakaóval és gabonával
1.090 Ft (8.720 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 19.