NONGSHIM - Koreai finomságok

A NONGSHIM piacvezető a koreai autentikus ízek terén: a legendás fűszerességű Shin Ramyun-tól a népszerű snackekig a márka egyet jelent a kiváló minőségű, ízletes ételekkel!

Szűrés és rendezés

Ár Táplálkozás típusa
Szűrés

NONGSHIM: 27 termék

NONGSHIM Instant tészta (Chapagetti)

NONGSHIM Instant tészta (Chapagetti), 140 g

  • Ízletes szósz alap
  • Puha, sima tészta
  • Gyorsan és könnyen elkészíthető
774 Ft 860 Ft (5.529 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Hagymakarika (Yangparing)

NONGSHIM Hagymakarika (Yangparing), 50 g

  • Tipikus koreai snack
  • Sós, fűszeres hagymás íz
  • Ropogós, sós keksz
672 Ft 750 Ft (13.440 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Instant tészta - Shin Ramyun, nagyon csípős

NONGSHIM Instant tészta -​ Shin Ramyun, nagyon csípős, 600 g

  • A világ legnépszerűbb klasszikusa
  • Nagyon fűszeres és umami íz
  • Gazdag húsleves shiitake gombával
3.379 Ft 3.760 Ft (5.632 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant tészta - Kimchi Ramyun

NONGSHIM Instant tészta -​ Kimchi Ramyun, 600 g

  • Néhány perc alatt kész
  • Autentikus kimchi pehely
  • Komplex fűszerezésű levesalap
3.379 Ft 3.760 Ft (5.632 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant tészta - Shin Ramyun Black

NONGSHIM Instant tészta -​ Shin Ramyun Black, 520 g

  • Prémium ramen élmény
  • Intenzív marhahúsleves
  • Gazdag és ízletes umami
4.258 Ft 4.740 Ft (8.188 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 15.

NONGSHIM Instant tészta - Ansong Tangmyon

NONGSHIM Instant tészta -​ Ansong Tangmyon, 125 g

  • Fűszeres húsleves
  • Ízekben gazdag
  • Ideális gyors ételekhez
672 Ft 750 Ft (5.376 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant tészta - Seafood mild

NONGSHIM Instant tészta -​ Seafood mild, 120 g

  • Intenzív tenger gyümölcsei íz
  • Rágós állagú tészta
  • Enyhán fűszeres húsleves
740 Ft 830 Ft (6.167 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant tészta - Soon Veggie Ramyun mild

NONGSHIM Instant tészta -​ Soon Veggie Ramyun mild, 112 g

  • 100%-ban vegán receptúra
  • Lágy és tiszta íz
  • Gyorsan elkészíthető
740 Ft 830 Ft (6.607 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant tészta - Shin Ramyun Chicken

NONGSHIM Instant tészta -​ Shin Ramyun Chicken, 120 g

  • Gazdag csirkehúsleves
  • Harmonikus chilis csípősség
  • Gyors és autentikus
740 Ft 830 Ft (6.167 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Kimchi Ramen

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Kimchi Ramen, 112 g

  • Néhány perc alatt kész
  • Autentikus kimchi pehely
  • Komplex fűszerezésű levesalap
1.010 Ft 1.130 Ft (9.018 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant tészta - Burgonyatészta

NONGSHIM Instant tészta -​ Burgonyatészta, 100 g

  • Rágós tészta burgonyakeményítőből
  • Lágy, intenzív leves íz
  • Gyors és ízletes étel
774 Ft 860 Ft (7.740 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Instant tészta - Szuper csípős (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Instant tészta -​ Szuper csípős (Red Shin Ramyun), 120 g

  • Tüzes chili fűszerezés
  • Shiitake, pak choi és chili aromák
  • Gyors elkészítés
740 Ft 830 Ft (6.167 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Csípős (Shin Ramen)

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Csípős (Shin Ramen), 68 g

  • A világ legnépszerűbb klasszikusa
  • Nagyon fűszeres és umami ízzel
  • Gazdag húsleves shiitake gombával
808 Ft 900 Ft (11.882 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Garnéla Cracker (Seawu Kang)

NONGSHIM Garnéla Cracker (Seawu Kang), 75 g

  • Intenzív garnéla íz
  • Valódi garnélából készült
  • Tökéletesen ropogós snack
774 Ft 860 Ft (10.320 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Instant Cup tészta Shin Ramyun Big Bowl - Nagyon csípős

NONGSHIM Instant Cup tészta Shin Ramyun Big Bowl -​ Nagyon csípős, 114 g

  • A világ legnépszerűbb klasszikusa
  • Nagyon aromás és umami ízű
  • Gazdag húsleves shiitake gombával
1.010 Ft 1.130 Ft (8.860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Udon

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Udon, 111 g

  • Vastag udon tészta
  • Gazdag húsleves
  • Sós és halas
1.010 Ft 1.130 Ft (9.099 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant tészta - Seafood Neoguri, csípős

NONGSHIM Instant tészta -​ Seafood Neoguri, csípős, 600 g

  • Intenzív tenger gyümölcsei íz
  • Rágós állagú tészta
  • Tüzes és fűszeres húsleves
3.547 Ft 3.950 Ft (5.912 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Garnéla Cracker - Csípős és fűszeres

NONGSHIM Garnéla Cracker -​ Csípős és fűszeres, 75 g

  • Intenzív garnélaíz
  • Kimchi fűszerkeverék és csípősség
  • Ropogós feltétként is kiváló
774 Ft 860 Ft (10.320 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Csípős csirke

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Csípős csirke, 100 g

  • Gazdag csirkehúsleves
  • Fűszeres és csípős
  • Gyors és autentikus
943 Ft 1.050 Ft (9.430 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Garnéla chips

NONGSHIM Garnéla chips, 75 g

  • Egzotikus garnéla-fűszer
  • Ropogós tápiókaliszttel
  • Tökéletes ázsiai köret
841 Ft 940 Ft (11.213 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Kimchi (Sabalmyun)

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Kimchi (Sabalmyun), 100 g

  • Autentikus kimchi íz
  • Csípős és fűszeres
  • Szupergyorsan elkészíthető egy csészében
943 Ft 1.050 Ft (9.430 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Veggie Ramyun mild

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Veggie Ramyun mild, 67 g

  • Tökéletes vegán instant étel
  • Lágy, tiszta zöldségleves
  • Ropogós zöldségpelyhek
808 Ft 900 Ft (12.060 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Csípős

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Csípős, 100 g

  • Intenzíven csípős
  • Fűszeres és aromás
  • Helyet ad a saját variációknak
943 Ft 1.050 Ft (9.430 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Instant Cup tészta - Szuper csípős (Red Shin Ramyun)

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Szuper csípős (Red Shin Ramyun), 68 g

  • Tüzes chili fűszerezés
  • Shiitake és chili aroma
  • Gyors elkészítés
808 Ft 900 Ft (11.882 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

NONGSHIM Instant Cup tészta - Garnéla - Big Bowl

NONGSHIM Instant Cup tészta -​ Garnéla -​ Big Bowl, 115 g

  • Intenzív garnélaíz
  • Puha, rugalmas tészta
  • Fűszeres húsleves
1.010 Ft 1.130 Ft (8.783 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Instant tészta - Seafood (Modumheamul Tangmyun)

NONGSHIM Instant tészta -​ Seafood (Modumheamul Tangmyun), 125 g

  • Finom tenger gyümölcsei ízvilág
  • Gyors ázsiai konyha
  • Kiváló NONGSHIM minőség
774 Ft 860 Ft (6.192 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Instant tészta - Seafood (Cham Pong Ramen)

NONGSHIM Instant tészta -​ Seafood (Cham Pong Ramen), 124 g

  • Jjamppong ihlette
  • Fűszeres, aromás húsleves
  • Különleges tenger gyümölcsei ízvilág
808 Ft 900 Ft (6.516 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 30.