NONGSHIM Instant tészta - Shin Ramyun Chicken, 120 g

Tökéletes koreai fogás!

740 Ft 830 Ft -11%

(6.167 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 120 g

raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Gazdag csirkehúsleves
  • Harmonikus chilis csípősség
  • Gyors és autentikus

Gyakran együtt vásárolt a LEE KUM KEE Umami Mushroom levesalap, 60 g termékkel

NONGSHIM Instant tészta - Shin Ramyun Chicken, 120 g 740 Ft (6.167 Ft / kg)
LEE KUM KEE Umami Mushroom levesalap, 60 g 774 Ft (12.900 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.514 Ft
Leírás

Ez a koreai tészta páratlan ízrobbanást visz egyenesen a tányérba! Az igazi élvezetet a gazdag, ízletes csirkehúsleves és a fűszeres chili harmonikus összjátéka adja. Ez a kombináció alkotja azt a tüzes ízt, ami a Shin Ramyun-t olyan népszerűvé teszi, és elviszi Korea hagyományos ízeit otthonába.

Gyorsan elkészíthető, így ideális pillanatok alatt egy ízletes étkezéshez. Egyszerűen finomítsa ízlése szerint a kedvenc hozzávalóival!

Elkészítés:

  • Tegye a tésztát és a tasakok tartalmát 500 ml forrásban lévő vízbe.
  • Hagyja a tésztát 4,5 percig főni.
  • Jól keverje meg és fogyassza el!
Cikkszám: KK-9695
Tartalom: 120 g
EAN: 08801043069588
Gyártói szám: 9695
Márkák: NONGSHIM
Nyomokban tartalmazhat: B - rákfélék, C - tojás, D - hal, E - földimogyoró, G - tej, M - mustár, N - szezámmag, R - puhatestűek
Tárolási útmutató: Száraz helyen tárolandó
Összetevők

89 % tészta (búzaliszt, burgonyakeményítő, pálmaolaj, só, savasságszabályozó (E501, E500, E339), fűszerek (élesztő kivonat, szójabab, fokhagyma), antioxidánsok (E306), emulgeálószer (E322), színezék (E101)), 9 % fűszerpor (fűszerek (maltodextrin, hidrolizált növényi fehérje, élesztő kivonat, só, pálmaolaj, csirkehús aroma, koriander, zeller), só, fűszerek (fekete bors (Piper nigrum), maltodextrin, vörös chili, kukoricaliszt), ízfokozó (E621, E627, E631), cukor, burgonyakeményítő, glükóz, petrezselyem, elválasztószer (szilícium-oxid))

Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1708 / 408 kj / kcal
zsír 13 g
  ebből telített zsírsavak 6,4 g
szénhidrát 62 g
  ebből cukor 3 g
fehérje 8,3 g
só 3,5 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Németország, www.kreyenhop-kluge.com/de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: NONGSHIM Instant tészta - Shin Ramyun Chicken

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder