NONGSHIM Instant Cup tészta - Udon, 111 g
Udon ízek, gyorsan kanalazva
1.100 Ft
(9.910 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Vastag udon tészta
- Gazdag húsleves
- Sós és halas
Leírás
Ezt a finom, fűszeres instant tésztát a hagyományos japán udon ételek ihlették, és pillanatok alatt ízletes ételt kínál. Vastag, ízletes udon tésztára számíthat – amely különösen finom állagáról ismert.
Ezt a tésztát gazdag húsleves borítja, amely tökéletesen kombinálja a halas és a sós ízeket. A praktikus bögrés kiszerelés ideális mindazok számára, akik gyors és egyszerű, mégis autentikus ízű ételre vágynak!
Elkészítés:
- Nyissa fel félig a fedelet, és adja hozzá a fűszerport.
- Öntse fel forró vízzel a belső jelzésig.
- Csukja le a fedelet, és hagyja ázni 4 percig.
- Keverje meg jól, és fogyassza!
| Cikkszám: | KK-9230 |
|---|---|
| Tartalom: | 111 g |
| EAN: | 08801043032308 |
| Gyártói szám: | 9230 |
| Márkák: | NONGSHIM |
| Nyomokban tartalmazhat: | C - tojás, E - földimogyoró, G - tej, L - zeller, M - mustár, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Száraz helyen tárolandó |
Összetevők
83 % tészta (búzaliszt, burgonyakeményítő, pálmaolaj, só, napraforgóolaj, emulgeálószer (E322), savasságszabályozó (E501, E339, E500), színezék (E101)), 9 % fűszerpor (fűszerek (maltodextrin, hidrolizált növényi fehérje, só, hal, glükóz), só, cukor, glükóz, fűszer (fekete bors (Piper nigrum), vörös chili, hagyma), ízfokozó (E511, E627, E631, E508), hínár, fűszerolaj (repceolaj, hal, hidrolizált növényi fehérje)), 8 % hal-zöldség pehely (sült halpogácsa (búzaliszt, hal, pálmaolaj, csendes-óceáni tintahal), szárított halpogácsa (hal, burgonyakeményítő, búzakeményítő), sárgarépa, téli sarjadékhagyma, hínár)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1771 / 423 kj / kcal |
| zsír | 14 g |
| ebből telített zsírsavak | 7,1 g |
| szénhidrát | 67 g |
| ebből cukor | 5,2 g |
| fehérje | 7,3 g |
| só | 2,9 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Németország, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: NONGSHIM Instant Cup tészta - Udon
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék