NONGSHIM Instant Cup tészta - Csípős csirke, 100 g

A tökéletes koreai fogás!

943 Ft 1.050 Ft -10%

(9.430 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 100 g

raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Gazdag csirkehúsleves
  • Fűszeres és csípős
  • Gyors és autentikus

Gyakran együtt vásárolt a LEE KUM KEE Umami Mushroom levesalap, 60 g termékkel

NONGSHIM Instant Cup tészta - Csípős csirke, 100 g 943 Ft (9.430 Ft / kg)
LEE KUM KEE Umami Mushroom levesalap, 60 g 774 Ft (12.900 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.717 Ft
Leírás

Ez a koreai tészta páratlan ízrobbanást visz egyenesen a tányérba! Az igazi ízeket a gazdag, ízletes csirkehúsleves és a fűszeres chili harmonikus összjátéka adja.

Gyorsan elkészíthető, így pillanatok alatt készen van az ízletes étel. Egyszerűen finomítsa ízlése szerint a kedvenc hozzávalóival!

Elkészítés:

  • Nyissa fel félig a fedelet, és adja hozzá a fűszerport.
  • Öntse fel forró vízzel a belső jelzésig.
  • Csukja le a fedelet, és hagyja ázni 4 percig.
  • Keverje meg jól, és fogyassza!
Cikkszám: KK-9587
Tartalom: 100 g
EAN: 08801043055659
Gyártói szám: 9587
Márkák: NONGSHIM
Nyomokban tartalmazhat: B - rákfélék, C - tojás, E - földimogyoró, G - tej, M - mustár, N - szezámmag
Tárolási útmutató: Száraz helyen tárolandó
Összetevők

85 % tészta (búzaliszt, pálmaolaj, burgonyakeményítő, só, savasságszabályozó (E501, E500, E339), antioxidánsok (E306), emulgeálószer (E322), színezék (E101)), 12 % fűszerpor (fűszerek (maltodextrin, só, élesztő kivonat, hidrolizált növényi fehérje, búzaliszt, pálmaolaj), só, fűszerek (vörös chili, maltodextrin, rizskorpa olaj, fokhagyma, kukoricaliszt, glükóz, só, fekete bors (Piper nigrum)), maltóz, ízfokozó (E621, E627, E631), cukor), 3 % hal-zöldség pehely (texturált növényi fehérje, szárított halpogácsa (hal, kukoricakeményítő, hidrolizált növényi fehérje, búzaglutén), sárgarépa, téli sarjadékhagyma)

Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1809 / 432 kj / kcal
zsír 14 g
  ebből telített zsírsavak 6,6 g
szénhidrát 68 g
  ebből cukor 2,3 g
fehérje 8,4 g
só 5,7 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Németország, www.kreyenhop-kluge.com/de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: NONGSHIM Instant Cup tészta - Csípős csirke