NONGSHIM Instant Cup tészta - Kimchi (Sabalmyun), 100 g

Kimchi löket útközben

943 Ft 1.050 Ft -10%

(9.430 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 100 g

raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Autentikus kimchi íz
  • Csípős és fűszeres
  • Szupergyorsan elkészíthető egy csészében

Gyakran együtt vásárolt a NISSIN Soba Cup Noodles Peking Duck, 87 g termékkel

NONGSHIM Instant Cup tészta - Kimchi (Sabalmyun), 100 g 943 Ft (9.430 Ft / kg)
NISSIN Soba Cup Noodles Peking Duck, 87 g 740 Ft (8.506 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.683 Ft
Leírás

A híres kimchi ízt keresi praktikus formátumban? Ez az Instant Cup tésza a tipikus kimchi ízt egyenesen az edénybe varázsolja. Ideális étel, mert gyorsan és egyszerűen elkészíthető, amikor csak egy kis fűszeres felüdülésre van szüksége.

A koreai ramenre jellemző csípős és fűszeres ízélményre számíthat. Élvezze a népszerű koreai ízeket ebben az egyszerű változatban - csak adjon hozzá forró vizet, és már kész is!

Elkészítés:

  • Nyissa fel félig a fedelet, és adja hozzá a fűszerport.
  • Öntse fel forró vízzel a belső jelzésig.
  • Csukja le a fedelet, és hagyja ázni 3-4 percig.
  • Keverje meg jól, és fogyassza!
Cikkszám: KK-9586
Tartalom: 100 g
EAN: 08801043055628
Gyártói szám: 9586
Márkák: NONGSHIM
Nyomokban tartalmazhat: B - rákfélék, C - tojás, D - hal, E - földimogyoró, G - tej, L - zeller
Tárolási útmutató: Száraz helyen tárolandó
Összetevők

89 % tészta (búzaliszt, pálmaolaj, burgonyakeményítő, só, savasságszabályozó (E501, E500, E339), antioxidánsok (E306), emulgeálószer (E322), színezék (E101), 10 % fűszerpor (fűszerek (maltodextrin, kínai kel, só, hidrolizált növényi fehérje), élesztő kivonat, fokhagyma, rizsliszt, vörös chili, búzaliszt, mustárolaj), só, fűszerek (glükóz, fokhagyma, vörös chili, maltodextrin, só, fekete bors (Piper nigrum)), ízfokozó (E621, E627, E631), cukor, glükóz, savanyítószer (citromsav)), 1 % zöldség pehely (kimchi kínai kel pehely (kínai kel, fokhagyma, vörös chili), téli sarjadékhagyma, vörös chili)

Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1838 / 439 kj / kcal
zsír 15 g
  ebből telített zsírsavak 7,3 g
szénhidrát 68 g
  ebből cukor 2 g
fehérje 7,9 g
só 5,3 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Németország, www.kreyenhop-kluge.com/de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: NONGSHIM Instant Cup tészta - Kimchi (Sabalmyun)

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder