Nassolni- és ropogtatnivaló finomságok

Ízletes partysnackeket, finom kekszeket és sós rágcsálnivalókat keres? Vagy szeretne örömet szerezni szeretteinek egy finom csokoládéval? Itt a világ minden tájáról talál édességeket és különféle sós ropogtatnivalókat!

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Édes és sós: 1 - 30 a/az 1476 termékből

Tejcsokoládé 32% + karamell és tengeri só

Tony's Chocolonely Tejcsokoládé 32% + karamell és tengeri só, 180 g

  • 32% kakaótartalom
  • 100% rabszolgaság mentes
  • Ropogós karamell
2.140 Ft (11.889 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ragusa Csokoládé

Ragusa Csokoládé, Klasszikus (100 g)

  • Egész mogyoró
  • Finom praliné töltet
  • 3 variáció
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Soletti SÓSPÁLCIKA

Soletti SÓSPÁLCIKA, 230 g

  • Praktikus családi kiszerelésben
  • Eredeti recept 1949 óta
  • Csak 3,1% zsír
1.130 Ft (4.913 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Casali Rum-Kokos

Casali Rum-​Kokos, 750 g

  • Folyékony rum maggal
  • Ropogós tejcsokoládéval
  • Egy falat nyaralás
6.540 Ft (8.720 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ragusa Ajándékcsomag

Ragusa Ajándékcsomag, Étcsokoládé (400 g)

  • 3 fajta közül választhat
  • Finom trüffelkrém töltet
  • Egész mogyoróval
6.540 Ft (16.350 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Torino Finom svájci csokoládé

Torino Finom svájci csokoládé, Étcsokoládé (100 g)

  • Gazdagon töltött
  • Mogyoró- és mandulakrém
  • Két változatban
1.237 Ft 1.650 Ft (12.370 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Austria Mozartkugeln Csokoládé praliné

Austria Mozartkugeln Csokoládé praliné, 16 darab (264 g)

  • Csokoládéval, marcipánnal és nugátkrémmel
  • Ausztria leghíresebb édessége
  • Egy darab osztrák kultúra
2.740 Ft (10.379 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Pringles Original

Pringles Pringles Original, 40 g

  • Sós-pikáns burgonya íz
  • Extra ropogós és lágyan olvadó
  • Visszazárható doboz
459 Ft 490 Ft (11.475 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Neapolitaner mogyorós ostya

Manner Neapolitaner mogyorós ostya, 300 g -​ 4 darab

  • Hagyományos különlegesség
  • 5 vékony, ropogós ostya
  • Mogyorós kakaókrémmel
2.630 Ft (8.767 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tony's Chocolonely Krémes Mogyoró Crunch

Tony's Chocolonely Krémes Mogyoró Crunch, 180 g

  • Belga tejcsokoládé
  • Lágyan olvadó töltelék
  • Ostya- és mogyoródarabokkal
2.140 Ft (11.889 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Mini Nougat Pralinék

Lindt Mini Nougat Pralinék, 165 g

  • Harmonikus válogatás
  • Kézzel készítve
4.864 Ft 6.950 Ft (29.479 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Csokoládé likőr töltelékkel - cukorkéreg nélkül

Camille Bloch Csokoládé likőr töltelékkel -​ cukorkéreg nélkül, Konyak (100 g)

  • Népszerű likőrök és pálinkák
  • Világos és sötét csokoládék
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tony's Greatest Bits

Tony's Chocolonely Tony's Greatest Bits, 180 g

  • Belga tejcsokoládé
  • Ropogós és lágyan olvadó
  • Karamell, nugát, perec és mandula
2.140 Ft (11.889 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tony's Chocolonely Tejcsokoládé 32%

Tony's Chocolonely Tejcsokoládé 32%, 180 g

  • Tiszta csokoládé élvezet
  • Fairtrade szabvány szerint
  • 100% rabszolgaság mentes
2.140 Ft (11.889 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Steirerkraft Tökmag - Natúr

Steirerkraft Tökmag -​ Natúr, 200 g

  • 100% stájer tökmag
  • Csíracsökkentett és enyhén pörkölt
  • Ideális snackként, főzéshez és sütéshez
1.540 Ft (7.700 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Ragusa Barátoknak

Ragusa Barátoknak, Étcsokoládé (132 g)

  • Egész mogyoró
  • Finom praliné töltelék
  • 3 fajta
2.480 Ft (18.788 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Corny Müzliszelet - Csokoládé-banán

Corny Müzliszelet -​ Csokoládé-​banán, 150 g

  • Csokoládé, banán és gabonafélék
  • Kiadós, édes és finoman pörkölt
  • Ideális útközben
1.090 Ft (7.267 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Orbit White Raspberry Pomegranate

Orbit White Raspberry Pomegranate, Bottle (64 g)

  • Mikrogranulátummal dúsított
  • Gyengéd fogtisztítás*
  • Málna és gránátalma
1.770 Ft (27.656 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Pringles Sweet Paprika

Pringles Pringles Sweet Paprika, 40 g

  • Pikáns-édeskés füstaromával
  • Extra ropogós és sok fűszer
  • Ideális snack
459 Ft 490 Ft (11.475 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Kelly's Ketchup Chips

Kelly's Ketchup Chips , 150 g

  • Ropogós, friss
  • 100%-ban osztrák burgonyából készült
  • Pálmaolaj nélkül
1.320 Ft (8.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Celebrations Praliné

Celebrations Praliné, 1.435 g

  • 8 különböző fajta
  • Változatos élvezet
13.590 Ft (9.470 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Nuxor étcsokoládé

Lindt Nuxor étcsokoládé, 33 g

  • Sötét gianduja és egész mogyoró
  • Krémes és aromás
  • Inspiráció Piemontból
860 Ft (26.061 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Soletti Szezámos sóspálcika

Soletti Szezámos sóspálcika, 230 g

  • Party nasi
  • Ismert Soletti minőség
  • 100% osztrák liszt
1.130 Ft (4.913 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Sós karamell

Zotter Schokoladen Bio Sós karamell, 70 g

  • Alkohol- és gluténmentes
  • Tökéletes kombináció
  • Egy kevés mandulás nugáttal finomítva
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Haribo Happy Cola savanyú

Haribo Happy Cola savanyú, 100 g

  • Finom, savanyú cola íz
  • Puha, olvadó textúra
  • Mesterséges színezék nélkül
560 Ft (5.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Seeberger Mikro-Popcorn - édes

Seeberger Mikro-​Popcorn -​ édes, 90 g

  • Édes bevonattal
  • Gyors és egyszerű elkészítés
  • Pálmaolajmentes
380 Ft (4.222 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Mars Protein szelet

Mars Protein szelet, 50 g

  • 10 g fehérje
  • Nagyon csokis
  • Karamell réteggel
980 Ft (19.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Casali Rum Kokos Pina Colada

Casali Rum Kokos Pina Colada, 175 g

  • Gyümölcsös és fanyar kombináció
  • Folyékony rummal a közepén
  • Lekerekített íz
2.630 Ft (15.029 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 19.

Ildefonso A legfinomabb bécsi nugát-édesség

Ildefonso A legfinomabb bécsi nugát-​édesség, 15 darab (150 g)

  • A legjobb mogyoróból készült
  • 100% fenntartható kakaó
  • 7 világos és sötét réteg
3.760 Ft (25.067 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Choco Wafer - Válogatás

Lindt Choco Wafer -​ Válogatás, 138 g

  • Csokoládé és kakaó ostya
  • A legfinom Gianduja krém
  • Ideális megosztásra
3.040 Ft (22.029 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.