Ízletes krémek és desszertek

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Krémek és desszertek: 26 termék

alpro Szójadesszert

alpro Szójadesszert, Lágy csokoládé (500 g)

  • Gluténmentes
  • Laktózmentes
  • Vitaminokkal
1.320 Ft (2.640 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Arche Naturküche Bio Csokoládépuding

Arche Naturküche Bio Csokoládépuding, 50 g

  • Por főzéshez
  • A legjobb bio kakaóval
  • 500 ml folyadékhoz
490 Ft (9.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Arche Naturküche Bio Mandulapuding

Arche Naturküche Bio Mandulapuding, 46 g

  • Por főzéshez
  • Ropogós darabokkal
  • Vegán elkészítés is lehetséges
530 Ft (11.522 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Arche Naturküche Bio Vaníliapuding

Arche Naturküche Bio Vaníliapuding, 40 g

  • Por főzéshez
  • Könnyen elkészíthető
  • Vegán változathoz is alkalmas
600 Ft (15.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dr. Oetker Flana puding 2 db

Dr. Oetker Flana puding 2 db, Csokoládé (60 g)

  • Finom
  • Tökéletes desszert
  • Könnyen elkészíthető
830 Ft (13.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 14.

Dr. Oetker Paradies (Aranka) krém

Dr. Oetker Paradies (Aranka) krém, Vanília (60 g)

  • Könnyed és krémes
  • Gyorsan elkészíthető
  • Ideális desszertként
1.050 Ft (17.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ZabaLab Zabaione krém - Marsala Klassik

ZabaLab Zabaione krém -​ Marsala Klassik, 200 g

  • Alkoholt tartalmaz
  • A legjobb évjáratú marsala
  • Friss, szabadtartásból származó tojásból
4.320 Ft (21.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dr. Oetker Habroló töltelék

Dr. Oetker Habroló töltelék, 120 g

  • Gyors és egyszerű
  • Főzés nélkül
  • Biztos siker
1.200 Ft (10.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio vanília puding

Alnatura Bio vanília puding, 120 g

  • Három csomag desszert-klasszikus
  • Pudingként és szószként is finom
  • 100% bio, vegán és gluténmentes
1.250 Ft (10.417 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dr. Oetker Eredeti puding 3 db

Dr. Oetker Eredeti puding 3 db, Vanília (112,50 g)

  • 4 adaghoz
  • Egyszerű elkészítés
  • Egyszerűen finom
710 Ft (6.311 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Rapunzel Bio Vanília pudingpor

Rapunzel Bio Vanília pudingpor, 40 g

  • Finom vanília íz
  • Valódi bourbon vaníliával
  • Meleg és hideg desszert
530 Ft (13.250 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zabaione krém - Moscato Passito di Strevi

ZabaLab Zabaione krém -​ Moscato Passito di Strevi, 200 g

  • Alkoholt tartalmaz
  • Friss szabadtartásból származó tojás
  • Különösen karakteres
6.500 Ft (32.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Rapunzel Bio Csokoládé pudingpor

Rapunzel Bio Csokoládé pudingpor, 50 g

  • Csodálatosan csokoládés
  • Erősen olajtalanított kakaóporból
  • Meleg és hideg desszertekhez
410 Ft (8.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zabaione krém - Marsala Ambra Riserva 2004

ZabaLab Zabaione krém -​ Marsala Ambra Riserva 2004, 200 g

  • Alkoholt tartalmaz
  • Olasz borhab
  • Szabadtartásból származó tojások - saját nevelésű tyúkok
5.860 Ft (29.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dr. Oetker Desszertöntet vaníliaízű 2 x 30g

Dr. Oetker Desszertöntet vaníliaízű 2 x 30g, 60 g

  • Főzéssel
  • Süteményekhez és desszertekhez
  • Egyszerű elkészítés
790 Ft (13.167 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Haas Puding

Haas Puding, Vanília (111 g)

  • Finom pudingíz
  • Gyorsan és egyszerűen elkészíthető
  • Kicsik és nagyok kedvence
781 Ft 830 Ft (7.036 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csokoládé puding

Alnatura Bio csokoládé puding, 138 g

  • 3 darabos csomag
  • Pudingpor
  • Vegán és gluténmentes
1.120 Ft (8.116 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zabaione krém - Moscato Biologico Fontanafredda

ZabaLab Zabaione krém -​ Moscato Biologico Fontanafredda, 200 g

  • Alkoholt tartalmaz
  • Mennyei desszert
  • Édes Moscato d'Asti DOCG bio
6.050 Ft (30.250 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dr. Oetker Tortakrém klasszikus

Dr. Oetker Tortakrém klasszikus, 100 g

  • Vajkrémekhez
  • Ideális tortákhoz és cupcake-ekhez
  • Nincs szükség főzésre
980 Ft (9.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Haas Vaníliaszósz, hidegen keverhető

Haas Vaníliaszósz, hidegen keverhető, 36 g

  • Hidegen keverhető és különösen selymes
  • Nem szükséges felforralni
  • Nem képződik bőr a felületén
830 Ft (23.056 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dr. Oetker Adalékpor túró- és joghurtkrémekhez

Dr. Oetker Adalékpor túró-​ és joghurtkrémekhez, 175 g

  • Túró- és joghurtkrémekhez
  • Főzés nélkül
  • Biztos siker
1.620 Ft (9.257 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ZabaLab Zabaione krém - Marsala és Krumiri kifli

ZabaLab Zabaione krém -​ Marsala és Krumiri kifli, 150g + 40g (190 g)

  • Alkoholt tartalmaz
  • 1 x Zabaione krém 150 g
  • Több Krumiri 40 g
5.860 Ft (30.842 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

ZabaLab Zabaione krém - Marsala & Noasetti

ZabaLab Zabaione krém -​ Marsala & Noasetti, 150g + 40g (190 g)

  • Alkoholt tartalmaz
  • 1 x Zabaione krém 150 g
  • Több Noasetti 40 g
5.860 Ft (30.842 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zabaione krém - 4 db-os szett tojástartóban

ZabaLab Zabaione krém -​ 4 db-​os szett tojástartóban, 4 x 40g (160 g)

  • Alkoholt tartalmaz
  • 40 g Zabaione Beermouth Baladin
  • 40 g Zabaione Bianco Chinato del Mago
5.260 Ft (32.875 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Rapunzel Bio Tonka pudingpor

Rapunzel Bio Tonka pudingpor, 40 g

  • Olyan az íze, mint a vaníliának karamellel
  • Valódi tonkababbal
  • Meleg és hideg desszertekhez
410 Ft (10.250 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

ZabaLab Zabaione krém és kukoricalevél

ZabaLab Zabaione krém és kukoricalevél, 150g + 40g (190 g)

  • Alkoholt tartalmaz
  • 1 x Zabaione krém 150 g
  • Több kukoricalevél 40 g
5.860 Ft (30.842 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető