Alnatura befőttek és konzervek

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Befőttek és konzervek: 1 - 30 a/az 40 termékből

Alnatura Bio csemegeuborka, édesítés nélkül

Alnatura Bio csemegeuborka, édesítés nélkül, 670 g

  • Klasszikus csemege
  • Égetett borecettel, gyógynövényekkel és fűszerekkel
  • Ideális salátákhoz, szendvicsekhez és sok máshoz
2.030 Ft (3.030 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Origin olajbogyó mix - Fűszernövényekkel

Alnatura Bio Origin olajbogyó mix -​ Fűszernövényekkel, 180 g

  • Zöld, fekete olívabogyó és fűszernövények
  • Kimagozva és finom olajban marinálva
  • 100% bio-gazdálkodás
1.730 Ft (9.611 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio paradicsom darabok - Konzervdobozban

Alnatura Bio paradicsom darabok -​ Konzervdobozban, 400 g

  • Szószokhoz, pizzákhoz és levesekhez
  • Frissen betakarított feldolgozás
  • Hámozva és apróra vágva
690 Ft (1.725 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csicseriborsó - Üvegben

Alnatura Bio csicseriborsó -​ Üvegben, 330 g

  • Előfőzve
  • Finoman diós
  • Hummushoz és falafelekhez
780 Ft (3.545 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio paradicsomdarabok - Fűszernövények

Alnatura Bio paradicsomdarabok -​ Fűszernövények, 240 g

  • Bazsalikomos és oregánós jegyek
  • Tipikus mediterrán aromák
  • Mindenféle főzési ötlethez
690 Ft (2.875 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio bécsi virsli, üvegben

Alnatura Bio bécsi virsli, üvegben, 390 g

  • Bio-minőség
  • Németországból származó hús
  • 6 darab üvegenként
2.200 Ft (12.222 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio vörös kidney bab - Üvegben

Alnatura Bio vörös kidney bab -​ Üvegben, 240 g

  • Előfőzött
  • Sózott
  • Enyhén édeskés
820 Ft (3.417 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio cornichons, édesítés nélkül

Alnatura Bio cornichons, édesítés nélkül, 330 g

  • Aromás-ropogós uborka
  • Ecetbe áztatva és fűszerekkel ízesítve
  • 100% Bioland-gazdálkodás
1.810 Ft (5.485 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bioland cékla

Alnatura Bioland cékla, 220 g

  • Enyhén fűszeres
  • Bio minőség
  • Szeletekre vágva
780 Ft (3.545 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Origin olajbogyó - Mag nélkül

Alnatura Bio Origin olajbogyó -​ Mag nélkül, 350 g

  • Kellemesen gyümölcsös és enyhe
  • Egész gyümölcs mag nélkül
  • A hideg és meleg ételek finomításához
1.730 Ft (4.943 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio baromfivirsli, üveg

Alnatura Bio baromfivirsli, üveg, 180 g

  • Ropogós virsli
  • Bükkfán füstölve
  • Bio minőség
1.940 Ft (10.778 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Alnatura Bio csicseriborsó

Alnatura Bio csicseriborsó, 400 g

  • Olaszországból
  • Előfőzött
  • Tengeri sóval
650 Ft (2.708 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kukorica - Üveges

Alnatura Bio kukorica -​ Üveges, 230 g

  • Előfőzött és fogyasztásra kész
  • Köretként, rakott ételekhez és salátákhoz
  • Bio-minőség
860 Ft (3.739 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csemegeuborka

Alnatura Bio csemegeuborka, 360 g

  • Édes-savanyú
  • Bioland-minőség
  • Gyógynövényekkel finomítva
1.940 Ft (5.389 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio cornichons fűszernövényekkel

Alnatura Bio cornichons fűszernövényekkel, 330 g

  • Édes-savanyú
  • Ízletes
  • Bioland-minőség
1.810 Ft (9.526 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio egész paradicsom

Alnatura Bio egész paradicsom, 400 g

  • Napérlelte
  • A betakarításból frissen feldolgozva
  • Hámozva és a saját levében
730 Ft (1.825 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bioland savanyú káposzta

Alnatura Bioland savanyú káposzta, 500 g

  • Németországból származó fehér káposzta
  • Bio minőség
  • Növényi receptúra
860 Ft (1.720 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio szilva

Alnatura Bio szilva, 540 g

  • Különféle desszertekhez
  • Mindig hasznos
  • Édesített és felezett
1.770 Ft (5.803 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bioland vöröskáposzta, üveges

Alnatura Bioland vöröskáposzta, üveges, 650 g

  • Bio minőség (Bioland)
  • Vegán
  • Németországból származó vöröskáposzta
1.120 Ft (1.723 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Origin pepperoni

Alnatura Bio Origin pepperoni, 180 g

  • Enyhe és fűszeres
  • Görögországból
  • Kézzel betakarított
1.510 Ft (8.389 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio erdei vörös áfonya

Alnatura Bio erdei vörös áfonya, 220 g

  • Bio minőség
  • Tanúsított vadon termő gyűjtésből
  • Vegán
1.170 Ft (5.318 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio vörös kidney bab - Konzervdobozban

Alnatura Bio vörös kidney bab -​ Konzervdobozban, 240 g

  • Előfőzve
  • Sózott
  • Enyhén édes
820 Ft (3.417 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kapribogyó

Alnatura Bio kapribogyó, 90 g

  • Ecetes lében pácolva
  • Erőteljes íz
  • Fűszeres és pikáns
1.510 Ft (16.778 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio passzírozott paradicsom

Alnatura Bio passzírozott paradicsom, 500 g

  • Bio-minőség
  • Olaszországban gyártva
  • Gyümölcsös, enyhe íz
650 Ft (1.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio fehér bab

Alnatura Bio fehér bab, 240 g

  • Készre főzött
  • Enyhén diós
  • Tengeri sóval finomítva
860 Ft (3.583 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zöld olívabogyó Origin

Alnatura Bio zöld olívabogyó Origin, 310 g

  • Enyhén aromás
  • Magozott
  • Olaszországból
1.300 Ft (7.647 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 20.

Bio Origin Kalamata olívabogyó, magozott Origin

Alnatura Bio Origin Kalamata olívabogyó, magozott Origin, 350 g

  • Gyümölcsös, aromás
  • Magozott
  • Görögországból
1.770 Ft (9.833 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio extra finom zöldborsó, üvegben

Alnatura Bio extra finom zöldborsó, üvegben, 230 g

  • Bio-minőség
  • Vegán
  • Fogyasztásra kész
910 Ft (3.957 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio ananász

Alnatura Bio ananász, 200 g

  • Bio minőség
  • Vegán
  • Gluténmentes
1.810 Ft (9.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zöldbab

Alnatura Bio zöldbab, 185 g

  • Finomra vágott
  • Fogyasztásra kész
  • Tengeri sóval
820 Ft (4.432 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.