Alnatura pürék, krémek és méz

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Pürék, krémek és méz: 1 - 30 a/az 43 termékből

Alnatura Bio mogyoró-datolya krém

Alnatura Bio mogyoró-​datolya krém, 240 g

  • Mindössze 3 összetevőből készült
  • Datolyából származó édesség
  • Teljesen vegán
4.110 Ft (17.125 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio földimogyoróvaj - Crunchy

Alnatura Bio földimogyoróvaj -​ Crunchy, 250 g

  • Ropogós földimogyoró darabokkal
  • Szendvicskrémként, finomításhoz és nassoláshoz
  • 100% bio és vegán
1.600 Ft (6.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bioland almapüré

Alnatura Bioland almapüré, 360 g

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Bio minőség
  • Sokoldalúan felhasználható
600 Ft (1.667 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Alnatura Bio csokoládé-mogyoró krém

Alnatura Bio csokoládé-​mogyoró krém, 250 g

  • 45% mogyoró
  • Emulgeálószerek nélkül
  • Ideális szendvicskrémként
3.410 Ft (13.640 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mogyoró püré - Finom

Alnatura Bio mogyoró püré -​ Finom, 250 g

  • 100% földimogyoróból
  • Ázsiai-diós és finom
  • Stabilizátorok nélkül
1.560 Ft (6.240 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio szilvapüré

Alnatura Bio szilvapüré, 450 g

  • Különösen gyümölcsös
  • Intenzív ízű
  • Kenyérhez, süteményekhez és pikáns ételekhez
2.160 Ft (4.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Tahini szezám püré

Alnatura Bio Tahini szezám püré, 250 g

  • Mártogatósokhoz, hummuszhoz és pikáns ételekhez
  • Aromás-diós íz
  • Stabilizátorok nélkül
1.810 Ft (7.240 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kókusz-mandula krém

Alnatura Bio kókusz-​mandula krém, 250 g

  • Finom-krémes receptúra
  • Egzotikus-édes jegyek
  • Emulgeálószerek nélkül
3.030 Ft (12.120 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kókuszpüré

Alnatura Bio kókuszpüré, 225 g

  • Egzotikus
  • Krémes és finom
  • Stabilizátorok nélkül
2.120 Ft (9.422 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mogyoró-nugát krém

Alnatura Bio mogyoró-​nugát krém, 250 g

  • Krémes, diós és aromás
  • 25% pörkölt mogyorót tartalmaz
  • Vegán és emulgeálószer nélkül
3.110 Ft (12.440 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio almapüré körtével

Alnatura Bio almapüré körtével, 360 g

  • Krémes és finom
  • 100% gyümölcstartalom
  • Mennyei ízű
990 Ft (2.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio pörkölt mandulakrém

Alnatura Bio pörkölt mandulakrém, 225 g

  • Ropogós mandula és ceyloni fahéj
  • Testes karamellás jegyek
  • Emulgeálószerek nélkül
3.670 Ft (16.311 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mogyoró-nugát krém

Alnatura Bio mogyoró-​nugát krém, 400 g

  • Csokoládés ízű
  • Finom-krémes állag
  • Bourbon vaníliával
2.380 Ft (5.950 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio almapüré-guava-mangó-maracuja

Alnatura Bio almapüré-​guava-​mangó-​maracuja, 360 g

  • Almapüré trópusi gyümölcsökkel
  • Fogyassza tisztán vagy köretként
  • Hozzáadott cukor nélkül
1.120 Ft (3.111 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio almapüré mangóval

Alnatura Bio almapüré mangóval, 360 g

  • 100% gyümölcstartalom
  • Finom-krémes püré
  • Aromás és egzotikus
990 Ft (2.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mogyoró püré - Crunchy

Alnatura Bio mogyoró püré -​ Crunchy, 250 g

  • 100% pörkölt földimogyoróból
  • Ideális a kreatív konyhához
  • Stabilizátorok nélkül
1.640 Ft (6.560 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio almapüré - Fekete ribizli és málna

Alnatura Bio almapüré -​ Fekete ribizli és málna, 360 g

  • Bio-minőség
  • Vegán
  • Önmagában, desszertként vagy kísérőként
1.120 Ft (3.111 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio étcsokoládés krém

Alnatura Bio étcsokoládés krém, 350 g

  • Vegán és bio-minőségű
  • 30% kakaóval
  • Bourbon vaníliával finomítva
2.460 Ft (7.029 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio akácméz

Alnatura Bio akácméz, 500 g

  • Édes illat
  • Finom-édes íz
  • Édesítéshez és kenyérre kenve
4.490 Ft (8.980 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Alnatura Bio mogyoró püré

Alnatura Bio mogyoró püré, 250 g

  • 100% mogyoróból
  • Intenzív-diós íz
  • Szendvicskrémként és finomításra
4.280 Ft (17.120 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio almapüré banánnal

Alnatura Bio almapüré banánnal, 360 g

  • Finom banánpürével
  • Bio minőség
  • Önmagában és extra hozzávalóként
820 Ft (2.278 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kesudió püré

Alnatura Bio kesudió püré, 250 g

  • 100% bio-kesudió
  • Extra krémes és intenzív ízű
  • Sokoldalú főzési és sütési hozzávaló
3.500 Ft (14.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio mandula püré - Barna

Alnatura Bio mandula püré -​ Barna, 250 g

  • Különleges aromák és kenhető textúra
  • Főzéshez, szendvicskrémhez és megiváshoz
  • Hámozatlan bio-mandulából
3.500 Ft (14.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio erdei méz

Alnatura Bio erdei méz, 500 g

  • Intenzív, fűszeres íz
  • Bio minőség
  • Folyékony állag
3.500 Ft (7.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio erdei áfonya gyümölcskrém

Alnatura Bio erdei áfonya gyümölcskrém, 250 g

  • Bio-minőség
  • Vegán
  • Európai vadon termő áfonya
1.640 Ft (6.560 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio almapüré sárgabarackkal

Alnatura Bio almapüré sárgabarackkal, 360 g

  • Finom sárgabarackpürével
  • Bio minőség
  • Önmagában és extra hozzávalóként
910 Ft (2.528 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csokoládés-mogyorókrém

Alnatura Bio csokoládés-​mogyorókrém, 500 g

  • Bio minőség
  • 45% mogyoró
  • Stabilizátorok nélkül
5.490 Ft (10.980 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio málna gyümölcskrém, 70% gyümölcstartalom

Alnatura Bio málna gyümölcskrém, 70% gyümölcstartalom, 200 g

  • Nagyon magas gyümölcstartalom
  • Bio minőség
  • Sokoldalúan felhasználható
1.810 Ft (9.050 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio eper gyümölcskrém

Alnatura Bio eper gyümölcskrém, 420 g

  • Magas gyümölcstartalom
  • Bio minőség
  • Sokoldalúan felhasználható
2.030 Ft (4.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio málna gyümölcskrém

Alnatura Bio málna gyümölcskrém, 420 g

  • Magas gyümölcstartalom
  • Bio minőség
  • Édes és sós ételekhez
2.250 Ft (5.357 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.