Alnatura Bio extra finom zöldborsó, üvegben, 230 g

Finom és aromás

910 Ft

(3.957 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 230 g

Még 9 darab raktáron

Kiszállítás október 06., kedd-ig, amennyiben vasárnap 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Bio-minőség
  • Vegán
  • Fogyasztásra kész

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio zöldbab, 185 g termékkel

Alnatura Bio extra finom zöldborsó, üvegben, 230 g 910 Ft (3.957 Ft / kg)
Alnatura Bio zöldbab, 185 g 820 Ft (4.432 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.730 Ft
Leírás

Burgonyához, rizshez, leveshez vagy salátához. Az Alnatura bio extra finom zöldborsó kiválóan illik ezekhez az ételekhez. Otthon kenyérre kenve vagy mártogatósként is tálalható. Extra finom szemű zöldborsó biogazdálkodásból.
A zöldborsó már előfőzött és fogyasztásra kész.

Elkészítési javaslat:
Csak melegítse fel, ne forralja.

Cikkszám: MM-132766
Tartalom: 230 g
EAN: 4104420034143
Gyártói szám: 132766
Márkák: Alnatura
Minőségi pecsét: Bio minősítésű
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus
Tárolási útmutató: Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel
Összetevők

borsó[1], víz, tengeri só

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 289 / 69 kj / kcal
zsír 0,5 g
  ebből telített zsírsavak 0,1 g
szénhidrát 11 g
  ebből cukor 1 g
ballasztanyag 4,5 g
fehérje 4 g
só 0,5 g
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio extra finom zöldborsó, üvegben