Zotter Choco Lolly

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Choco Lolly: 4 termék

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly TejSün

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly TejSün, 20 g

  • Tejcsokoládé-nyalóka
  • Magas kakaótartalommal
  • Hegyi tejet tartalmaz
980 Ft (49.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 16.

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly BanánTigris

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly BanánTigris, 20 g

  • Banános kuvertür-nyalóka
  • Sok gyümölcsös íz
  • Értékes kakaóvaj
980 Ft (49.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 16.

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly Fehér sárkány

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly Fehér sárkány, 20g

  • Lágy olvadás
  • Bio-hegyi tejjel
  • Nádcukorral finomítva
980 Ft (49.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 16.

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly MandulaEgér

Zotter Schokoladen Bio Choco Lolly MandulaEgér, 20 g

  • Mandulás nugát
  • Fehér csokoládéval
  • Finom vaníliás jegyek
980 Ft (49.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 16.