Termékek - Demeter minőségi pecséttel

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Demeter: 1 - 30 a/az 141 termékből

"Pear Pony" Gyümölcspüré - Körtével, őszibarackkal, áfonyával és tönkölybúzával

Holle "Pear Pony" Gyümölcspüré -​ Körtével, őszibarackkal, áfonyával és tönkölybúzával, 100 g

  • Tiszta élvezet
  • 8 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio kecsketej alapú anyatej-helyettesítő tápszer - 1

Holle Bio kecsketej alapú anyatej-​helyettesítő tápszer -​ 1, 400 g

  • Születéstől kezdve
  • Bio-kecsketejjel
  • Hozzátápláláshoz alkalmas
6.470 Ft (16.175 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Berry Puppy" Gyümölcspüré - Almával, őszibarackkal és erdei gyümölcsökkel

Holle "Berry Puppy" Gyümölcspüré -​ Almával, őszibarackkal és erdei gyümölcsökkel, 100 g

  • Alumínium-mentes tasak
  • 8 hónapos kortól
  • 100% gyümölcs
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio sárgarépa keksz

Holle Bio sárgarépa keksz, 125 g

  • Tönkölybúzalisztből készült
  • 1 éves kortól
  • Gyümölcsökből származó édesség
1.079 Ft 1.200 Ft (8.632 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Croco Coco" Gyümölcspüré - Almával, mangóval és kókusszal

Holle "Croco Coco" Gyümölcspüré -​ Almával, mangóval és kókusszal, 100 g

  • 8 hónaos kortól
  • Visszazárható tasak
  • Praktikus kiszerelés
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Banana Lama" Gyümölcspüré - Banánnal, almával, mangóval és sárgabarackkal

Holle "Banana Lama" Gyümölcspüré -​ Banánnal, almával, mangóval és sárgabarackkal, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Finoman pürésített
  • Édesítetlen
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio Bébiétel - Alma-Banán-Sárgabarack

Holle Bio Bébiétel -​ Alma-​Banán-​Sárgabarack, 190 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor és aroma nélkül
  • Ideális fő étkezések között
504 Ft 560 Ft (2.653 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Bébiétel - Burgonya borsóval és cukkinivel (Demeter)

Holle Bio Bébiétel -​ Burgonya borsóval és cukkinivel (Demeter), 190 g

  • 6 hónapos kortól
  • Vegán, hozzáadott só nélkül
  • Laktóz- és gluténmentes
469 Ft 530 Ft (2.468 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Red Bee" Gyümölcspüré - Almával és eperrel

Holle "Red Bee" Gyümölcspüré -​ Almával és eperrel, 100 g

  • 8 hónapos kortól
  • Fő összetevők Olaszországból
  • Gyümölcsös íz
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Kiwi Koala" Gyümölcspüré - Körtével, banánnal és kiwivel

Holle "Kiwi Koala" Gyümölcspüré -​ Körtével, banánnal és kiwivel, 100 g

  • 100% gyümölcs
  • 8 hónapos kortól
  • Természetéből fakadóan cukrot tartalmaz
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio "Fennel Frog" Gyümölcspüré - Körtével, almával és édesköménnyel

Holle Bio "Fennel Frog" Gyümölcspüré -​ Körtével, almával és édesköménnyel, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • 100% gyümölcs és zöldség
  • Édesítetlen és hozzáadott só nélkül
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio Bébiétel - Alma-Banán-Tönkölybúza

Holle Bio Bébiétel -​ Alma-​Banán-​Tönkölybúza, 190 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Finom teljes kiőrlésű pelyhek
504 Ft 560 Ft (2.653 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Topic Tiger" Gyümölcspüré - Almával, mangóval, és maracujával

Holle "Topic Tiger" Gyümölcspüré -​ Almával, mangóval, és maracujával, 100 g

  • 100% gyümölcs
  • 8 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül - természetéből eredően cukrot tartalmaz
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Panda Peach" Gyümölcspüré - Őszi- és sárgabarackkal, banánnal és tönkölybúzával

Holle "Panda Peach" Gyümölcspüré -​ Őszi-​ és sárgabarackkal, banánnal és tönkölybúzával, 100 g

  • Praktikus két étkezés között
  • 8 hónapos kortól
  • Finoman pürésített
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio Teljes kiőrlésű Gabonakása - Tönköly

Holle Bio Teljes kiőrlésű Gabonakása -​ Tönköly, 250 g

  • Bio teljes kiőrlésű pehely
  • Könnyen elkészíthető
  • 5 hónapos kortól
1.146 Ft 1.280 Ft (4.584 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio kecsketej alapú anyatej-kiegészítő tápszer - 2

Holle Bio kecsketej alapú anyatej-​kiegészítő tápszer -​ 2, 400 g

  • 7 hónapos kortól
  • Algolajból származó DHA-val
  • Pálmaolaj nélkül
6.470 Ft (16.175 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Blue Bird " Gyümölcspüré - Körtével, almával, áfonyával és zabbal

Holle "Blue Bird " Gyümölcspüré -​ Körtével, almával, áfonyával és zabbal, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Gyümölcs és gabona ízletes kombinációja
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio gabonakása - Rizs (gluténmentes)

Holle Bio gabonakása -​ Rizs (gluténmentes), 250 g

  • 5 hónapos kortól
  • Gondosan válogatott bio rizs
  • Tejmentes
1.315 Ft 1.470 Ft (5.260 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Demeter Teljes kiőrlésű Gabonakása - Zab

Holle Bio Demeter Teljes kiőrlésű Gabonakása -​ Zab, 250 g

  • 5 hónapos kortól
  • Természetéből eredően cukrot tartalmaz
  • Bio teljes kiőrlésű gabonapehely
1.146 Ft 1.280 Ft (4.584 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Bébiétel - Burgonya, sütőtök és cukkini (Demeter)

Holle Bio Bébiétel -​ Burgonya, sütőtök és cukkini (Demeter), 190 g

  • 6 hónapos kortól
  • Vegán és finoman passzírozott
  • Glutén, laktóz és hozzáadott só nélkül
469 Ft 530 Ft (2.468 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio hajdina

Alnatura Bio hajdina, 500 g

  • Enyhén diós
  • Demeter-minőség
  • Ideális köretként
1.433 Ft 1.600 Ft (2.866 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Bébiétel - Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter)

Holle Bio Bébiétel -​ Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter), 190 g

  • 5 hónapos kortól
  • Finoman passzírozott textúra
  • Glutén, laktóz és hozzáadott só nélkül
571 Ft 640 Ft (3.005 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio Bébiétel - Alma-Körte-Zabpehely

Holle Bio Bébiétel -​ Alma-​Körte-​Zabpehely, 190 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Finomra őrölve és pürésítve
504 Ft 560 Ft (2.653 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Power Parrot" Gyümölcspüré - Körte almával és spenóttal

Holle "Power Parrot" Gyümölcspüré -​ Körte almával és spenóttal, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Gyümölcsös élvezet
  • Adalékanyagok nélkül
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio "Veggie Bunny" Püré - Répával, édesburgonyával és borsóval

Holle Bio "Veggie Bunny" Püré -​ Répával, édesburgonyával és borsóval, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott só nélkül
  • Vegán és gluténmentes
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

"Zebra Beet" Gyümölcspüré - Almával, banánnal és céklával

Holle "Zebra Beet" Gyümölcspüré -​ Almával, banánnal és céklával, 100 g

  • 6 hónapos kortól
  • Demeter minőség
  • Praktikus útközben is
402 Ft 450 Ft (4.020 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio Bébiétel - Alma és Szilva

Holle Bio Bébiétel -​ Alma és Szilva, 190 g

  • 6 hónapos kortól
  • Hozzáadott cukor és aroma nélkül
  • Gyümölcsökből származó enyhe édesség
504 Ft 560 Ft (2.653 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Bébiétel - Alma és Őszibarack (Demeter)

Holle Bio Bébiétel -​ Alma és Őszibarack (Demeter), 190 g

  • 5 hónapos kortól
  • Természetesen édes kiegészítő táplálék
  • Glutén és laktóz nélkül
469 Ft 530 Ft (2.468 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio "Little Farm" keksz

Holle Bio "Little Farm" keksz, 100 g

  • 10 hónapos kortól
  • Mókás állatformák
  • Banánnal és rizssziruppal
875 Ft 980 Ft (8.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Holle Bio Bébiétel - Alma és Fekete áfonya

Holle Bio Bébiétel -​ Alma és Fekete áfonya, 190 g

  • 5 hónapos kortól
  • Természetesen édes és vegán
  • Laktóz és glutén nélkül
504 Ft 560 Ft (2.653 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.