Bioland jóváhagyási pecséttel ellátott termékek

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Bioland: 1 - 30 a/az 43 termékből

Alnatura Bio búzaliszt - Type 550

Alnatura Bio búzaliszt -​ Type 550, 1 kg

  • Ideális pizzatésztához és élesztős péksüteményekhez
  • Világos őrlemény
  • Bio-minőség Németországból
990 Ft (990 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönkölyliszt - Type 630

Alnatura Bio tönkölyliszt -​ Type 630, 1 kg

  • Ideális süteményekhez és péksüteményekhez
  • Nagyon finomra őrölt
  • Bio-minőség Németországból
1.510 Ft (1.510 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kávétejszín

Alnatura Bio kávétejszín, 165 g

  • 10% zsír
  • Ideális finomításhoz
  • Italokhoz és főzéshez
520 Ft (3.152 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönkölyliszt - Type 1050

Alnatura Bio tönkölyliszt -​ Type 1050, 1 kg

  • Ideális kenyérhez és péksüteményekhez
  • Lágyan őrölt
  • Bio-minőség Németországból
1.470 Ft (1.470 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly-kókusz keksz

Alnatura Bio tönköly-​kókusz keksz, 150 g

  • Légies-ropogós
  • Vegán receptúra
  • Bourbon vaníliával
1.120 Ft (7.467 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly-csokoládé keksz

Alnatura Bio tönköly-​csokoládé keksz, 150 g

  • Csokoládécseppekkel és mogyoróval
  • Őrölt Bourbon vanília
  • Bioland-minősített és vegán
1.300 Ft (8.667 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio répacukor

BIO PRIMO Bio répacukor, 500 g

  • Tökéletes sütéshez és édesítéshez
  • Cukorrépából
  • Biológiai gazdálkodásból
1.050 Ft (2.100 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zab-tönköly keksz

Alnatura Bio zab-​tönköly keksz, 150 g

  • Vegán
  • Ropogós és omlós
  • Bioland-minőség
990 Ft (6.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Herbaria Majoránna bio

Herbaria Majoránna bio, 15 g

  • Gondosan szárítva
  • Intenzív fűszeres aroma
  • Ideális burgonyához és libasülthez
2.820 Ft (188.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio teljes kiőrlésű tönkölyliszt

Alnatura Bio teljes kiőrlésű tönkölyliszt, 1 kg

  • 100% teljes kiőrlésű tönköly
  • Sütéshez és főzéshez
  • Bioland-gazdálkodásból
1.470 Ft (1.470 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Gyermek Bircher müzli

Alnatura Bio Gyermek Bircher müzli, 250 g

  • 1 éves kortól
  • Melegen és hidegen is finom
  • 100% Bioland-minőség
1.300 Ft (5.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio teljes kiőrlésű tönköly spagetti

Alnatura Bio teljes kiőrlésű tönköly spagetti, 500 g

  • Kiadós-diós íz
  • Köretként és tésztaételként
  • Német Bioland-gazdákodásból
1.340 Ft (2.680 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly spirelli

Alnatura Bio tönköly spirelli, 500 g

  • Ideális pestohoz
  • Bioland-minősített és vegán
  • Tönköly Németországból
1.250 Ft (2.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csemegeuborka

Alnatura Bio csemegeuborka, 360 g

  • Édes-savanyú
  • Bioland-minőség
  • Gyógynövényekkel finomítva
1.940 Ft (5.389 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly spaghetti

Alnatura Bio tönköly spaghetti, 500 g

  • Finom diós tönköly íz
  • Klasszikus szószokhoz és egyebekhez
  • 5-6 perc főzési idő
1.250 Ft (2.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zabital - Cukor nélkül

Alnatura Bio zabital -​ Cukor nélkül, 1 l

  • Vegán
  • Enyhe ízű
  • Bioland-minőség
950 Ft (950 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio cornichons fűszernövényekkel

Alnatura Bio cornichons fűszernövényekkel, 330 g

  • Édes-savanyú
  • Ízletes
  • Bioland-minőség
1.810 Ft (9.526 Ft / kg Töltőtömeg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly penne

Alnatura Bio tönköly penne, 500 g

  • Ideális rakott ételekhez
  • Barázdált felület
  • Tönköly Németországból
1.300 Ft (2.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio teljes kiőrlésű búzaliszt

Alnatura Bio teljes kiőrlésű búzaliszt, 1 kg

  • Sütéshez és főzéshez
  • Az egész gabona őrléséből
  • A csíra és a külső rétegek megmaradnak
1.080 Ft (1.080 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Herbaria Kapor

Herbaria Kapor, 10 g

  • Családi vállalkozásban termesztett
  • Kíméletesen szárítva
  • Csodás íz
2.180 Ft (218.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kovász kivonat

Alnatura Bio kovász kivonat, 15 g

  • Teljes kiőrlésű rozslisztből
  • Többlépcsős érlelési folyamat
  • 1 kg liszthez alkalmas
390 Ft (26.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Herbaria Querbeet

Herbaria Querbeet, 90 g

  • Salátákhoz, szószokhoz és levesekhez
  • Zöldséggel és fűszernövényekkel
  • Sokoldalúan kombinálható
3.040 Ft (33.778 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zab-tönköly szívek

Alnatura Bio zab-​tönköly szívek, 125 g

  • 1 éves kortól
  • Teljes kiőrlésű zab és málnapehely
  • Édesség az agave szirupból
1.120 Ft (8.960 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly csavartcső

Alnatura Bio tönköly csavartcső, 500 g

  • Ideális tésztasalátához
  • Bioland-minősített és vegán
  • Tönköly Németországból
1.380 Ft (2.760 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio ghí

Alnatura Bio ghí, 180 g

  • Tisztított vaj
  • Sütéshez és főzéshez
  • Laktózmentes
4.020 Ft (22.333 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio búzadara

Alnatura Bio búzadara, 500 g

  • Finoman őrölve és átszitálva
  • Enyhe ízű
  • Desszertekhez és péksüteményekhez
950 Ft (1.900 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio müzli keksz

Alnatura Bio müzli keksz, 125 g

  • 15 hónapos kortól
  • Gyümölcsös-édes
  • Étkezések közötti nassolnivaló
950 Ft (7.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Alnatura Bio tönköly keksz

Alnatura Bio tönköly keksz, 125 g

  • 1 éves kortól
  • Tönköly- és teljes kiőrlésű zabliszttel
  • Finom édesség az agavé szirupból
910 Ft (7.280 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Herbaria Kakukkfű, morzsolt

Herbaria Kakukkfű, morzsolt, 20 g

  • Kíméletesen szárítva
  • Fűszerezéshez ideális
  • Fűszeres íz
2.630 Ft (131.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tönköly spaghettini

Alnatura Bio tönköly spaghettini, 500 g

  • Rövid főzési idő
  • Bioland-minősített és vegán
  • Tönköly Németországból
1.340 Ft (2.680 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.