Zwergenwiese kis szendvicskrém – Vegán szendvicskrém napraforgómagból kis kiszerelésben

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Kis szendvicskrém: 18 termék

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Mediterrán

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Mediterrán, 50 g

  • Vegán szendvicskrém
  • Krémes textúra
  • Gyógynövényekkel finomítva
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Cékla-Torma

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Cékla-​Torma, 50 g

  • Krémes textúra
  • Glutén és élesztő nélkül
  • Édes-földes-fűszeres
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Mangó-Curry

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Mangó-​Curry, 50 g

  • Napraforgómagból
  • Egzotikus aromák
  • Tökéletes útközben
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Medvehagyma

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Medvehagyma, 50 g

  • Vegán szendvicskrém
  • Ideális szünetekben snackként
  • Természetes összetevők
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - 4 Bors

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ 4 Bors, 50 g

  • Borsos-pikáns
  • Nem túl csípős
  • Vegán, glutén- és élesztőmentes
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Szendvicskrém

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Szendvicskrém, 50 g

  • Kiadós-pikáns
  • Hagymával és köménnyel
  • Napraforgómag alapú
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Torma

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Torma, 50 g

  • Vegán és gluténmentes
  • Kellemes csípősség
  • Szendvicskrémként vagy mártogatósként
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Tök-Narancs

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Tök-​Narancs, 50 g

  • Egyedülálló ízélmény
  • Egzotikus, gyümölcsös, fűszeres
  • Krémesen lágy textúra
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio Kleiner Streich - Fűszernövény-Paradicsom

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Fűszernövény-​Paradicsom, 50 g

  • Nagyon aromás
  • Vegán és gluténmentes
  • Napraforgómagból
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Paradicsom-Olíva

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Paradicsom-​Olíva, 50 g

  • Zöld olívabogyóval
  • Mediterrán fűszerkeverék
  • Napraforgómagból
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Zwergen krém

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Zwergen krém, 50 g

  • Krémes szendvicskrém
  • Gyümölcsös-enyhe íz
  • Paradicsommal, sárgarépával és almával
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Metélőhagyma

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Metélőhagyma, 50 g

  • Egyetlen adag
  • Különösen krémes
  • Élesztőmentes
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Padlizsán

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Padlizsán, 50 g

  • Finoman fűszerezve
  • Szendvicskrémként és mártogatósként
  • Glutén, szója és csillagfürt nélkül
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Paradicsom

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Paradicsom, 50 g

  • Vegán terjedés
  • Glutén és élesztő mentes
  • Szárított paradicsommal
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Rukkola-Paradicsom

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Rukkola-​Paradicsom, 50 g

  • Napraforgómagból
  • Mártogatósként is finom
  • Remek aroma
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Rukkola-Mustár

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Rukkola-​Mustár, 50 g

  • Fűszeres íz
  • Vegán szendvicskrém
  • Glutén és élesztő nélkül
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Paprika-Chili

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Paprika-​Chili, 50 g

  • Csípős íz
  • Cayenne borssal finomítva
  • Szendvicskrémként vagy mártogatósként
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Bazsalikom

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Bazsalikom, 50 g

  • Gluténmentes és vegán
  • Krémes szendvicskrém
  • Mártogatósként is fimom
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.