Zwergenwiese LupiLove – csillagfürtből készült vegán kenhető termékek

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

LupiLove: 4 termék

Zwergenwiese Bio LupiLove - Paradicsom

Zwergenwiese Bio LupiLove -​ Paradicsom, 135 g

  • Kiadós szendvicskrém
  • Főzéshez is
  • Magvas falat
943 Ft 1.050 Ft (6.985 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio LupiLove - Hagyma-Fokhagyma

Zwergenwiese Bio LupiLove -​ Hagyma-​Fokhagyma, 135 g

  • Magvas szendvicskrém
  • Kiadós és erőteljes
  • Édes csillagfürt magokból
943 Ft 1.050 Ft (6.985 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio LupiLove - Paprika-Bors

Zwergenwiese Bio LupiLove -​ Paprika-​Bors, 135 g

  • Édes csillagfürt magvak
  • Zöldborssal
  • Fűszeres és pikáns
943 Ft 1.050 Ft (6.985 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio LupiLove - Curry

Zwergenwiese Bio LupiLove -​ Curry, 135 g

  • Édes csillagfürt szendvicskrém
  • Édes-pikáns aroma
  • Főzéshez is alkalmas
943 Ft 1.050 Ft (6.985 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.