Vilgain Marhahúscsík, 25 g

Szaftos marhahús snack, finom füstös aromával útközbenre

740 Ft 830 Ft -11%

(29.600 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 25 g

raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Szeletenként összesen 13 g fehérje
  • Mesterséges adalékanyagoktól mentes
  • Különösen puha

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio szalámi snack, 25 g termékkel

Vilgain Marhahúscsík, 25 g 740 Ft (29.600 Ft / kg)
Alnatura Bio szalámi snack, 25 g 540 Ft (21.600 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.280 Ft
Leírás

Ez a Vilgain ízletes Marhahúscsík terméke fehérjedús snack-alternatívát kínál az aktív mindennapokhoz. Minden egyes szelet 52 gramm friss marhahúsból készül, finoman fűszerezve és enyhe füstös jegyekkel gazdagítva. A klasszikus Beef Jerky-vel összehasonlítva ez a snack lágyabb, szaftosabb textúrájával tűnik ki, amely különösen könnyen rágható. A receptúra teljesen mentes nátrium-nitrittől, ízfokozóktól és mesterséges aromáktól. Magas fehérje- és alacsony zsírtartalmával a gluténmentes marhahúscsík ideális kísérő túrázáshoz, edzés után, vagy egyszerűen csak a két étkezés közötti éhség csillapítására.

Cikkszám: XVA-VIL-44755
Tartalom: 25 g
EAN: 8595717735564
Gyártói szám: 44755
Márkák: Vilgain
Tárolási útmutató: Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó
Tulajdonságok: Mesterséges aromáktól mentes, Tartósítószer-mentes, Ízfokozóktól mentes, Adalékanyagoktól mentes
Tápérték
Tápérték / 100 g /adag (25 g)
energia tartalom / energia 1407 / 336 kj / kcal 352 / 84 kj / kcal
zsír 2,5 g 0,6 g
  ebből telített zsírsavak 0,8 g 0,2 g
szénhidrát 25,5 g 6,4 g
  ebből cukor 0 g 0 g
fehérje 52,1 g 13 g
só 3,4 g 0,8 g
Összetevők

marhahús, humektáns (glicerin), kollagén, só, fűszerkeverék (fekete bors (Piper nigrum), fokhagyma), természetes aroma

Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Vilgain Marhahúscsík

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder