Vilgain legjobb finomságai

Tegye színesebbé a mindennapokat a Vilgain kiváló minőségű élelmiszereivel és snackjeivel! A márka a természetes ízeket, az átlátható összetevőlistákat és a funkcionális táplálkozást képviseli. A választék széles körű fehérjeszeleteket, diókrémeket és ízletes húsos snackeket tartalmaz – ideálisak útközben vagy edzés után. A kínálatot fagyasztva szárított gyümölcsök, gluténmentes tészták, valamint praktikus olajspray-k egészítik ki, amelyek megkönnyítik az ételek elkészítését a konyhában.

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Vilgain: 1 - 30 a/az 33 termékből

Vilgain Bio zabszelet

Vilgain Bio zabszelet, Mandula és csokoládé (50 g)

  • Több mint 30% kiváló minőségű diófélék
  • Teljesen gluténmentes és vegán
  • Tiszta, bio minőségű összetevők
740 Ft 830 Ft (14.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Teljes kiőrlésű toast kenyér

Vilgain Teljes kiőrlésű toast kenyér, 370 g

  • Hozzáadott cukor nélkül és tisztán vegán
  • Olasz olívaolajjal finomítva
  • Teljes kiőrlésű búzából származó rostok
954 Ft 1.240 Ft (2.578 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio növényi fehérjés mini keksz

Vilgain Bio növényi fehérjés mini keksz, Földimogyoró sós karamellel (50 g)

  • 22% növényi alapú borsófehérje
  • Laktózmentes és vegán
  • Tiszta biogazdálkodásból származó összetevők
909 Ft 1.020 Ft (18.180 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio-Nussbutter-Cups

Vilgain Bio-​Nussbutter-​Cups, Földimogyoróvaj (39 g)

  • Több mint 30 % krémes diótöltelék
  • Vegán csokoládé 52 % kakaótartalommal
  • Tiszta, bio minőségű összetevők
740 Ft 830 Ft (18.974 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio mogyoróvaj - Crunchy

Vilgain Bio mogyoróvaj -​ Crunchy, 1.000 g

  • 100% Virginia fajtájú bio földimogyoró
  • 100 grammonként 25 gramm fehérjével
  • Pálmaolaj- és hozzáadott cukormentes
4.292 Ft 4.770 Ft (4.292 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Cikóriaszirup

Vilgain Cikóriaszirup, 700 g

  • 69% cikóriagyökérből származó inulinnal
  • 100 grammonként csak 162 kcal
  • Alacsony glikémiás index (< 5)
3.920 Ft 4.360 Ft (5.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Double Trouble proteinszelet

Vilgain Double Trouble proteinszelet, Mogyoróvaj és málnazselé (55 g)

  • Két réteg krémes töltelékkel
  • Több mint 15 g tejfehérje szeletenként
  • Mesterséges adalékanyagok nélkül
943 Ft 1.050 Ft (17.145 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio n&ouml;v&eacute;nyi feh&eacute;rj&eacute;s energiagoly&oacute;

Vilgain Bio növényi fehérjés energiagolyó, Kakaó (45 g)

  • Tiszta biogazdálkodásból származó összetevők
  • Teljesen vegán és gluténmentes
  • Hozzáadott finomított cukor nélkül
875 Ft 980 Ft (19.444 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; Eper

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Eper, 50 g

  • 100% eper, tartósítószer nélkül
  • Aromás és különösen ropogós
  • Származási ország: Kína
1.856 Ft 2.070 Ft (37.120 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Proteines keksz

Vilgain Proteines keksz, Mogyoróvaj és csokoládé darabok (80 g)

  • Kb. 20 g kiváló minőségű tejfehérje
  • Növényi rostoknak köszönhetően gluténmentes
  • Különösen puha és szaftos textúra
1.112 Ft 1.240 Ft (13.900 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Avok&aacute;d&oacute;olaj spray

Vilgain Avokádóolaj spray, 200 ml

  • Kenyai Hass fajtából
  • Magas füstpont: 270 °C
  • Hozzáadott cukor nélkül
3.480 Ft 3.870 Ft (17.400 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; mang&oacute;

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – mangó, 100 g

  • 100% mangó és színezékmentes
  • Intenzíven édes és ropogósan könnyű
  • Származási ország: Kína
3.683 Ft 4.100 Ft (36.830 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio rizsgoly&oacute;, csokol&aacute;d&eacute;s

Vilgain Bio rizsgolyó, csokoládés, Tejcsokoládé (50 g)

  • Tiszta, bio minőségű összetevők
  • Több mint 83% kézműves csokoládé
  • Teljesen gluténmentes
909 Ft 1.020 Ft (18.180 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Extra szűz bio ol&iacute;vaolaj spray

Vilgain Extra szűz bio olívaolaj spray, 200 ml

  • Tiszta biogazdálkodásból származó összetevők
  • Tipikus kesernyés-gyümölcsös jegy
  • Nagyon alacsony savtartalom
3.141 Ft 3.500 Ft (15.705 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio avok&aacute;d&oacute;olaj spray

Vilgain Bio avokádóolaj spray, 200 ml

  • Hass és Fuerte fajtájú avokádó
  • 270 °C-ig hőstabil sütéskor
  • Tiszta, bio minőségű összetevők
4.122 Ft 4.590 Ft (20.610 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Marhah&uacute;scs&iacute;k

Vilgain Marhahúscsík, 25 g

  • Szeletenként összesen 13 g fehérje
  • Mesterséges adalékanyagoktól mentes
  • Különösen puha
740 Ft 830 Ft (29.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; S&aacute;rk&aacute;nygy&uuml;m&ouml;lcs

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Sárkánygyümölcs, 50 g

  • 100% sárkánygyümölcs és hozzáadott cukor nélkül
  • Intenzív szín és ropogós textúra
  • Származási ország: Kína
2.025 Ft 2.260 Ft (40.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; Erdei bogy&oacute;s gy&uuml;m&ouml;lcs&ouml;k

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Erdei bogyós gyümölcsök, 45 g

  • 100% bogyós gyümölcs-mix és adalékanyagok nélkül
  • Különböző textúrák és aromák
  • Ízletes és sokoldalú
1.924 Ft 2.140 Ft (42.756 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; Anan&aacute;sz

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Ananász, 50 g

  • 100% gyümölcs, hozzáadott cukor nélkül
  • Kíméletesen fagyasztva szárított és ropogós
  • Származási ország: Kína
2.127 Ft 2.370 Ft (42.540 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio k&oacute;kuszolaj spray

Vilgain Bio kókuszolaj spray, 200 ml

  • 93%-os MCT-tartalommal
  • Praktikus pumpás adagoló
  • Biológiai gazdálkodásból származó összetevők
3.243 Ft 3.610 Ft (16.215 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Bio mogyor&oacute;vaj - Smooth

Vilgain Bio mogyoróvaj -​ Smooth, 350 g

  • 100% Virginia típusú bio földimogyoró
  • 100 grammonként 25 gramm fehérjével
  • Pálmaolaj és hozzáadott cukor nélkül
1.958 Ft 2.180 Ft (5.594 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs&ouml;k &ndash; Vad &aacute;fonya

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcsök – Vad áfonya, 50 g

  • 100% vadon termő bogyó, hozzáadott anyagok nélkül
  • Kíméletesen feldolgozott és intenzív
  • Származási ország: Ukrajna
1.856 Ft 2.070 Ft (37.120 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; Őszibarack

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Őszibarack, 50 g

  • 100% őszibarack, kénmentes
  • Természetes édesség és ropogós állag
  • Származási ország: Kína
2.025 Ft 2.260 Ft (40.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; M&aacute;lna

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Málna, 100 g

  • 100% málna, hozzáadott cukor nélkül
  • Megőrzött szín és teljes aroma
  • Származási ország: Kína
4.122 Ft 4.590 Ft (41.220 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain K&oacute;kuszolaj spray

Vilgain Kókuszolaj spray, 200 ml

  • Legalább 93% MCT-zsírsav
  • Füstpont kb. 158 °C-on
  • Fülöp-szigeteki kókuszdiókból
2.939 Ft 3.270 Ft (14.695 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Sz&oacute;jasz&oacute;sz spray

Vilgain Szójaszósz spray, 200 ml

  • Praktikus spray formátum
  • Gluténmentes és GMO-mentes
  • Szintetikus adalékanyagok nélkül
2.939 Ft 3.270 Ft (14.695 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Fagyasztva sz&aacute;r&iacute;tott gy&uuml;m&ouml;lcs &ndash; Meggy

Vilgain Fagyasztva szárított gyümölcs – Meggy, 50 g

  • 100% meggy, hozzáadott cukor nélkül
  • Kíméletesen szárított és nagyon ropogós
  • Származási ország: Ukrajna
1.856 Ft 2.070 Ft (37.120 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Csirkemellfil&eacute; s&oacute;val &eacute;s borssal

Vilgain Csirkemellfilé sóval és borssal, 100 g

  • 98% hús és BPA-mentes doboz
  • Magas fehérjetartalom és alacsony zsírtartalom
  • Kémiai tartósítószerek nélkül
1.416 Ft 1.580 Ft (14.160 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Trouble feh&eacute;rjeszelet

Vilgain Trouble fehérjeszelet, Csokoládé mogyoróvajjal (55 g)

  • 29% fehérjetartalommal
  • Mesterséges aromáktól mentes
  • Magas rosttartalom
943 Ft 1.050 Ft (17.145 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Vilgain Cheat Spread &ndash; S&oacute;s karamell

Vilgain Cheat Spread – Sós karamell, 350 g

  • Több mint 50% forró levegőn pörkölt dióféle
  • Legeltetett tehenektől származó tejsavófehérje
  • Maximum 22% cukortartalom
5.307 Ft 5.900 Ft (15.163 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.