Vilgain Bio zabszelet, Mandula és csokoládé (50 g)

Gluténmentes bio zabszelet diófélékkel az aktív mindennapokhoz

740 Ft 830 Ft -11%

(14.800 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Íz: Mandula és csokoládé

raktáron

Kiszállítás október 07., szerda-ig, amennyiben hétfő 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Több mint 30% kiváló minőségű diófélék
  • Teljesen gluténmentes és vegán
  • Tiszta, bio minőségű összetevők

Gyakran együtt vásárolt a BeKind Juharmázas pekándiós & tengeri sós szelet, 40 g termékkel

Vilgain Bio zabszelet, Mandula és csokoládé (50 g) 740 Ft (14.800 Ft / kg)
BeKind Juharmázas pekándiós & tengeri sós szelet, 40 g 841 Ft (21.025 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.581 Ft
Leírás

A Vilgain BIO zabszelet egy vegán snack edzéshez vagy a mindennapokhoz. Ennek a nyers szeletnek az alapját gluténmentes zabpehely adja, több mint 30 százaléknyi diófélével kombinálva. Minden felhasznált összetevő ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származik. A puha és szaftos állagról a hozzáadott sheavaj gondoskodik. A gyártás során teljes mértékben mellőzik a génmódosított összetevőket, a mesterséges színezékeket és a tartósítószereket. A laktózmentes termék kényelmesen elfér bármilyen táskában.

Cikkszám: XVA-VIL-43022
Tartalom: 50 g
EAN: 8595717724896
Gyártói szám: 43022
Márkák: Vilgain
Minőségi pecsét: EU- / Nem-EU Bio jelzés
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes
Nyomokban tartalmazhat: H - diófélék, N - szezámmag
Tulajdonságok: Gluténmentes, Laktózmentes
Tápérték
Tápérték / 100 g /adag (50 g)
energia tartalom / energia 1888 / 451 kj / kcal 946 / 226 kj / kcal
zsír 24 g 12 g
  ebből telített zsírsavak 2 g 1 g
szénhidrát 45 g 22,5 g
  ebből cukor 18 g 9 g
ballasztanyag 6,5 g 3,3 g
fehérje 11 g 5,5 g
só 0,16 g 0,08 g
Összetevők

31 % gluténmentes zabpehely[1], 24 % mandula paszta[1], kókuszvirág nektár[1], 10 % csokoládé[1] (kakaómassza[1], kókuszvirág cukor[1], kakaóvaj[1], tengeri só), shea vaj[1], pörkölt kesudió[1], tengeri só

  1. biogazdálkodásból származó
Jogszabályi szavatosság & gyártói adatok

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Vilgain Bio zabszelet

4,0 az 5 csillagból
5 csillag
0 (0%)
4 csillag
1 (100%)
3 csillag
0 (0%)
2 csillag
0 (0%)
1 csillag
0 (0%)

1 értékelés

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder