Rummo Le Classiche – Pasta mista N°74, 500 g
Dél-Olaszország színes választéka
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sokféle tésztaforma izgalmas keveréke
- Ideális egytálételekhez és levesekhez
- Változatos élmény
Leírás
A Rummo Pasta Mista N°74 tésztával egy bájos dél-olasz tradíciót varázsolhat közvetlenül a konyhájába! Ez a különböző tésztaformákból álló, változatos keverék eredetileg abból a kreatív ötletből született, hogy a különböző formátumok maradékait kombinálják – mára a változatos textúrák kedvelőinek igazi klasszikusává vált.
Ez a keverék különösen a kiadós egytálételekben, a klasszikus zöldséglevesekben vagy hüvelyesekkel kombinálva mutatja meg igazi karakterét. Próbálja ki egészen hagyományosan, burgonyával készítve „Pasta e Patate”-ként. A legjobb durumbúzadarából készült, megszokott magas Rummo-minőségnek köszönhetően minden benne lévő forma megőrzi ideális állagát, és rusztikussá varázsolja ételeit!
| Cikkszám: | AV-412733 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200745 |
| Gyártói szám: | 412733 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Pasta mista N°74
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék