Chipsek és harapnivalók a tökéletes futballélményért

Itt a labdarúgó-Európa-bajnokság! Ünnepeljen minden gólt nassolnivalóinkkal. Spóroljon most 10%-ot, és tegye felejthetetlenné a fociestéket!

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét
Szűrés

Rágcsálnivalók futballrajongóknak: 1 - 30 a/az 187 termékből

Soletti SÓSPÁLCIKA

Soletti SÓSPÁLCIKA, 230 g

  • Praktikus családi kiszerelésben
  • Eredeti recept 1949 óta
  • Csak 3,1% zsír
1.010 Ft 1.130 Ft (4.391 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Pringles Original

Pringles Pringles Original, 40 g

  • Sós-pikáns burgonya íz
  • Extra ropogós és lágyan olvadó
  • Visszazárható doboz
435 Ft 490 Ft (10.875 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's Ketchup Chips

Kelly's Ketchup Chips , 150 g

  • Ropogós, friss
  • 100%-ban osztrák burgonyából készült
  • Pálmaolaj nélkül
1.179 Ft 1.320 Ft (7.860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Soletti Szezámos sóspálcika

Soletti Szezámos sóspálcika, 230 g

  • Party nasi
  • Ismert Soletti minőség
  • 100% osztrák liszt
1.010 Ft 1.130 Ft (4.391 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Mikro-Popcorn - édes

Seeberger Mikro-​Popcorn -​ édes, 90 g

  • Édes bevonattal
  • Gyors és egyszerű elkészítés
  • Pálmaolajmentes
334 Ft 380 Ft (3.711 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's SNIPS

Kelly's SNIPS, 150 g

  • Csodálatosan levegős
  • Kellemesen lágy íz
  • Osztrák kukoricával
1.112 Ft 1.240 Ft (7.413 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Pringles Sweet Paprika

Pringles Pringles Sweet Paprika, 40 g

  • Pikáns-édeskés füstaromával
  • Extra ropogós és sok fűszer
  • Ideális snack
435 Ft 490 Ft (10.875 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Soletti SuperSize

Soletti SuperSize, 160 g

  • 22 cm hosszú sóspálcika
  • 4 praktikus egyedileg csomagolt adag
  • Csak 3,1% zsír
1.010 Ft 1.130 Ft (6.313 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's Sweet Paprika Chips

Kelly's Sweet Paprika Chips, 150 g

  • Osztrák burgonyából
  • Sweet Paprika fűszerezés
  • Ausztriában készült
1.179 Ft 1.320 Ft (7.860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

ültje Pörkölt földimogyoró - sótlan

ültje Pörkölt földimogyoró -​ sótlan, 180 g

  • Ropogós fehérjeforrás
  • Finom snack partira és barátokkal
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio teljes kiőrlésű sós perec

Alnatura Bio teljes kiőrlésű sós perec, 125 g

  • Ropogós, sós és ízletes
  • 81% teljes kiőrlésű lisztet tartalmaz
  • Vegán receptúra
657 Ft 730 Ft (5.256 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's MIKROHULLÁMOS POPCORN VAJAS 3 csomag

Kelly's MIKROHULLÁMOS POPCORN VAJAS 3 csomag, 270 g

  • Finom vajízzel
  • Enyhén sós
  • Gyorsan előkészítés
1.822 Ft 2.030 Ft (6.748 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's MINI FRITTS CLASSIC

Kelly's MINI FRITTS CLASSIC, 80 g

  • Osztrák burgonyából készült
  • A legjobb napraforgóolajjal
  • Mesterséges ízfokozók nélkül
774 Ft 860 Ft (9.675 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

DONUTS Földimogyoró és karamell, édes-sós

Kelly's DONUTS Földimogyoró és karamell, édes-​sós, 100 g

  • Izgalmas ízkombináció
  • Ellenállhatatlanul ropogós
  • Mesterséges ízfokozók nélkül
1.010 Ft 1.130 Ft (10.100 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's CHIPS CLASSIC sós

Kelly's CHIPS CLASSIC sós, 150 g

  • 100%-ban hazai burgonyából készült
  • Osztrák alpesi sóval
  • Vegán
898 Ft 1.320 Ft (5.987 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 14.

Kelly's JUMPYS Paprika

Kelly's JUMPYS Paprika, 75 g

  • Belül levegős
  • Paprika aromával
  • Snack-rajongóknak
1.112 Ft 1.240 Ft (14.827 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's POPCORNCHIPS sajtos

Kelly's POPCORNCHIPS sajtos, 140 g

  • Ausztriában készült
  • 100% osztrák kukorica és a legjobb repceolaj
  • 40%-kal kevesebb zsír, mint a hagyományos burgonya chips esetében
1.112 Ft 1.240 Ft (7.943 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio vörös lencse snack - Linsen Dal

Alnatura Bio vörös lencse snack -​ Linsen Dal, 150 g

  • Fehérjében gazdag
  • Ázsiai jegyek
  • Rágcsáláshoz és mártogatóshoz
1.045 Ft 1.170 Ft (6.967 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's MIKROHULLÁMOS POPCORN SÓS 3 csomag

Kelly's MIKROHULLÁMOS POPCORN SÓS 3 csomag, 270 g

  • Gyors előkészítés
  • Alacsony zsírtartalom
  • Enyhén sózva
1.924 Ft 2.140 Ft (7.126 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio zöldségtekercsek - Tök, paradicsom és spenót

Pumpkin Organics Bio zöldségtekercsek -​ Tök, paradicsom és spenót, 20 g

  • 12 hónapos kortól
  • Sok zöldséggel
  • Hozzáadott cukor és só nélkül
368 Ft 410 Ft (18.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Földimogyoró - pörkölt, cukros bevonattal és szezámmaggal

Seeberger Földimogyoró -​ pörkölt, cukros bevonattal és szezámmaggal, 150 g

  • Finom szezám-ropogóssal
  • Ropogós snack
  • Pörkölt földimogyoró
706 Ft 790 Ft (4.707 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

CHIPS CRACKER PREMIUM tengeri sóval fűszerezve

Soletti CHIPS CRACKER PREMIUM tengeri sóval fűszerezve, 100 g

  • Sütő-friss és ropogós
  • Csak 13% zsír
  • Stájerországban készült
841 Ft 940 Ft (8.410 Ft / kg)

Jelenleg nem elérhető

ültje Földimogyoró - pörkölt és sózott

ültje Földimogyoró -​ pörkölt és sózott, 180 g

  • A népszerű klasszikus
  • Fehérjében gazdag
  • Vegán
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's POPCORNCHIPS SALTED

Kelly's POPCORNCHIPS SALTED, 140 g

  • A legjobb osztrák kukoricából
  • Alacsonyabb zsírtartalom
  • Tengeri sóval finomítva
1.112 Ft 1.240 Ft (7.943 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio Grissini - Olívaolaj

Alnatura Bio Grissini -​ Olívaolaj, 110 g

  • Búzából készült vegán snack
  • Oregánóval és paprikával
  • Ideális mártogatósokhoz
773 Ft 860 Ft (7.027 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio kukoricatekercs - Enyhe salsa

Alnatura Bio kukoricatekercs -​ Enyhe salsa, 125 g

  • Kukoricából készült snack, salsa fűszerrel
  • Ropogós és pikáns, csípősség nélkül
  • Ideális mártogatósokhoz és sok máshoz.
967 Ft 1.080 Ft (7.736 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio puffasztott lencse - Paradicsom, sárgarépa és fűszernövények

Pumpkin Organics Bio puffasztott lencse -​ Paradicsom, sárgarépa és fűszernövények, 20 g

  • 12 hónapos kortól
  • Allergénmentes
  • Hozzáadott cukor és só nélkül
368 Ft 410 Ft (18.400 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Schalk Mühle Bio Tönköly-Tökmag kréker

Schalk Mühle Bio Tönköly-​Tökmag kréker, 80 g

  • A legértékesebb nyersanyagokból
  • Pálmaolaj- és laktózmentes
  • Fehérjében gazdag
1.079 Ft 1.200 Ft (13.488 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Sal de Ibiza Chips - Fehér szarvasgomba

Sal de Ibiza Chips -​ Fehér szarvasgomba, 125 g

  • Fehér szarvasgomba porral finomítva
  • Tökéletes örösborral és lágy sajttal fogyasztva
  • Nagyon vékony és ropogós
3.141 Ft 3.500 Ft (25.128 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Kelly's Pörkölt és sós földimogyoró

Kelly's Pörkölt és sós földimogyoró, 500 g

  • Snack klasszikus
  • Intenzív íz
  • Tiszta napraforgóolajjal
2.364 Ft 2.630 Ft (4.728 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.