Kelly's Sweet Paprika Chips, 150 g
A fűszeresség és édesség tökéletes kombinációja
1.380 Ft
(9.200 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Osztrák burgonyából
- Sweet Paprika fűszerezés
- Ausztriában készült
Leírás
A finom Kelly's Sweet Paprika Chips íze csodálatosan fűszeres, mint a paprika, illetve enyhe édességgel kombinált. 100% osztrák burgonyából készülnek, valamint a helyi Alpokból származó sóval finomítottak. Egy ropogós nassolnivaló, ami soha nem hiányozhat otthonról.
Összetevők
burgonya, napraforgóolaj, cukor, természetes aroma, só, tejfölpor, paprikapor, savanyítószer (citromsav), színezék (paprika kivonat), élesztő kivonat, hagyma por
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2152 / 514 kj / kcal |
| zsír | 31 g |
| ebből telített zsírsavak | 3,3 g |
| szénhidrát | 50 g |
| ebből cukor | 4,4 g |
| ballasztanyag | 4,5 g |
| fehérje | 6,1 g |
| só | 1,4 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Ausztria, www.kellys.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
0 Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kelly's Sweet Paprika Chips
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.150 termék