Csokoládé diófélékkel online üzletünkben

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Csokoládé diófélékkel: 1 - 30 a/az 101 termékből

Ragusa Csokoládé

Ragusa Csokoládé, Klasszikus (100 g)

  • Egész mogyoró
  • Finom praliné töltet
  • 3 variáció
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Torino Finom svájci csokoládé

Torino Finom svájci csokoládé, Étcsokoládé (100 g)

  • Gazdagon töltött
  • Mogyoró- és mandulakrém
  • Két változatban
1.237 Ft 1.650 Ft (12.370 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tony's Chocolonely Krémes Mogyoró Crunch

Tony's Chocolonely Krémes Mogyoró Crunch, 180 g

  • Belga tejcsokoládé
  • Lágyan olvadó töltelék
  • Ostya- és mogyoródarabokkal
2.140 Ft (11.889 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tony's Greatest Bits

Tony's Chocolonely Tony's Greatest Bits, 180 g

  • Belga tejcsokoládé
  • Ropogós és lágyan olvadó
  • Karamell, nugát, perec és mandula
2.140 Ft (11.889 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Nuxor étcsokoládé

Lindt Nuxor étcsokoládé, 33 g

  • Sötét gianduja és egész mogyoró
  • Krémes és aromás
  • Inspiráció Piemontból
860 Ft (26.061 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat - Mogyoró

Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat -​ Mogyoró, 130 g

  • Egy csipetnyi vanília
  • Édesség nádcukorból
  • Vegán
2.480 Ft (19.077 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Venchi Cremino Gianduia - Pisztáciás csokoládé

Venchi Cremino Gianduia -​ Pisztáciás csokoládé, 110 g

  • 3 lágyan olvadó réteg
  • Enyhén sózott pisztácia krém
  • Tejcsokoládé és fehér csokoládé
3.270 Ft (29.727 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dolfin Tejcsokoládé

Dolfin Tejcsokoládé, Pörkölt mandula (70 g)

  • Kiváló minőségű összetevők
  • Különböző változatok
  • Min. 37% kakaótartalom
1.567 Ft 1.650 Ft (22.386 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio VajKaramell

Zotter Schokoladen Bio VajKaramell, 70 g

  • Kézzel készített
  • Ropogós karamellával
  • Sötét hegyi tejcsokoládéval
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Venchi Cremino Gianduia tejcsokoládé

Venchi Cremino Gianduia tejcsokoládé, 110 g

  • 3 krémes réteg
  • Piemont mogyoróval (OFJ)
  • Fehér gianduja, mandula pasztával
3.270 Ft (29.727 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Tony's Chocolonely Étcsokoládé 51% - Mandula-Tengeri só

Tony's Chocolonely Étcsokoládé 51% -​ Mandula-​Tengeri só, 47 g

  • Belga étcsokoládé
  • Erőteljes, diós íz
  • 51% kakaótartalom
830 Ft (17.660 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Milka Noisette táblás csokoládé

Milka Noisette táblás csokoládé, 90 g

  • Krémes és lágy
  • Mogyorós masszával
  • Darabok nélkül
1.245 Ft 1.320 Ft (13.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Venchi Nougatine tábla - Étcsokoládé mogyoróval

Venchi Nougatine tábla -​ Étcsokoládé mogyoróval, 95 g

  • 56% kakaótartalom
  • Lágyan olvadó ropogás
  • Karamellizált mogyoródarabok
3.460 Ft (36.421 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Les Grandes táblacsokoládé - Amandes-Fleur de Sel

Lindt Les Grandes táblacsokoládé -​ Amandes-​Fleur de Sel, 150 g

  • Étcsokoládé, mandula és só
  • Finom Fleur de Sel-t tartalmaz
  • Harapható és lágyan olvadó
2.820 Ft (18.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Grand Plaisir mogyoró

Lindt Grand Plaisir mogyoró, 150 g

  • A legfinomabb tejcsokoládé
  • Mogyoróval és mandulával
  • A legjobb csokoládés élvezet
3.040 Ft (20.267 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Grand Plaisir fehér csokoládé-mandula-eper

Lindt Grand Plaisir fehér csokoládé-​mandula-​eper, 150 g

  • Fehér csokoládé
  • Eperdarabokkal
  • Karamellizált mandula
3.040 Ft (20.267 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Mogyorós tejcsokoládé

Lindt Mogyorós tejcsokoládé, 100 g

  • Pörkölt mogyoróval
  • Mennyei élvezet
2.067 Ft 2.180 Ft (20.670 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt Dubai Style tejcsokoládé

Lindt Dubai Style tejcsokoládé, 150 g

  • Töltött tejcsokoládé
  • Pisztácia és kadayif tészta
  • Ellenállhatatlanul finom
5.640 Ft (37.600 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Dolfin Étcsokoládé

Dolfin Étcsokoládé, Mandula (70 g)

  • Izgalmas aromák
  • Minőségi összetevők
  • Min. 60% kakaótartalom
1.567 Ft 1.650 Ft (22.386 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio "Egy édes bocsánatkérés"

Zotter Schokoladen Bio "Egy édes bocsánatkérés", 70 g

  • Finom tejcsokoládéban
  • Mandulás nugát krokanttal
  • Lágyan olvadó vaníliás ganache
1.312 Ft 1.880 Ft (18.743 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Milka Törtmogyorós táblás csokoládé

Milka Törtmogyorós táblás csokoládé, 90 g

  • Alpesi tejcsokoládé
  • Sok darabbal
  • Lágyan olvadó
1.245 Ft 1.320 Ft (13.833 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Milka Egészmogyorós táblás csokoládé

Milka Egészmogyorós táblás csokoládé, 250 g

  • Finom tejcsokoládé
  • 100% alpesi tejből
  • Egész mogyoróval
2.410 Ft (9.640 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio VEGAN "Ünnepléshez"

Zotter Schokoladen Bio VEGAN "Ünnepléshez", 70 g

  • Étcsokoládé
  • Mogyorós nugáttal és -krokanttal
  • Glutén- és laktózmentes
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Mogyorós nugát Krokant

Zotter Schokoladen Bio Mogyorós nugát Krokant, 70 g

  • Mogyorós nugáttal és krokanttal
  • 70% kakaótartalom
  • Lágyan olvadó
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Kék mák

Zotter Schokoladen Bio Kék mák, 70 g

  • Finom vaníliás jegyekkel
  • 40% kakaótartalom
  • Hegyi tejcsokoládéval bevonva
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio drunter & drüber Karamell + Pisztácia/Mandula

Zotter Schokoladen Bio drunter & drüber Karamell + Pisztácia/Mandula, 70 g

  • Édes karamell kuvertür
  • Ízletes mandulás nugát
  • Mandula- és pisztáciadarabokkal
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

BIO Kör a négyzeten - Kesudió juharcukorral

Zotter Schokoladen BIO Kör a négyzeten -​ Kesudió juharcukorral, 70 g

  • Nemes kakaóbabból készült
  • Kellemesen édes
  • Vegán
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Lindt HELLO - Crunchy Nougat

Lindt HELLO -​ Crunchy Nougat, 100 g

  • Csábító nugát töltelék
  • Ropogós krokant darabokkal
1.770 Ft (17.700 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio csokoládé egész mandulával

Alnatura Bio csokoládé egész mandulával, 100 g

  • Finom, táblás tejcsokoládé
  • Tengeri sóval és bourbon vaníliával finomítva
  • Lecitin nélkül
1.510 Ft (15.100 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Mini Csokoládé  "KenderPranliné"

Zotter Schokoladen Mini Csokoládé "KenderPranliné", 20 g

  • Teljesen vegán
  • Karamellizált kannabiszmaggal
830 Ft (41.500 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.