KOTÁNYI Kömény, egész, 394 g
Nagy kulináris jelentőség
2.910 Ft
(7.386 Ft / kg, 27% áfával
További fűszerek:
-
KOTÁNYI
Borókabogyó
Nagyon erős fűszeres hatás!
4.680 Ft(17.018 Ft / kg) -
-
KOTÁNYI
Kömény, őrölt
Sokoldalúan felhasználható
2.910 Ft(10.034 Ft / kg) -
KOTÁNYI
Kömény, egész
Nagy kulináris jelentőség
2.910 Ft(7.386 Ft / kg) -
KOTÁNYI
Koriander, egész
A narancsra és fahéjra emlékeztet
2.540 Ft(10.160 Ft / kg) -
Tulajdonságok és előnyök
- Fanyar-fűszeres, aromás íz
- Kiváló kenyérhez és pékárukhoz
- Illóolajok
Leírás
Felhasználás:
Kenyér és pékáruk, szendvicskrémek, levesek, húsok, burgonyás ételek.
| Cikkszám: | XKY-KO-711101 |
|---|---|
| Tartalom: | 394 g |
| EAN: | 9001414071113 |
| Gyártói szám: | 711101 |
| Márkák: | KOTÁNYI |
Összetevők
kömény
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 20 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,3 g |
| szénhidrát | 2,1 g |
| ebből cukor | 2,1 g |
| fehérje | 21 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Ausztria, www.kotanyi.com/at/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: KOTÁNYI Kömény, egész
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék