KOTÁNYI Borókabogyó, 275 g
Nagyon erős fűszeres hatás!
4.780 Ft
(17.382 Ft / kg, 27% áfával
További fűszerek:
-
KOTÁNYI
Borókabogyó
Nagyon erős fűszeres hatás!
4.780 Ft(17.382 Ft / kg) -
-
KOTÁNYI
Kömény, őrölt
Sokoldalúan felhasználható
2.970 Ft(10.241 Ft / kg) -
KOTÁNYI
Kömény, egész
Nagy kulináris jelentőség
2.970 Ft(7.538 Ft / kg) -
KOTÁNYI
Koriander, egész
A narancsra és fahéjra emlékeztet
2.600 Ft(10.400 Ft / kg) -
Tulajdonságok és előnyök
- Kellemes gyantás íz
- Fűszeres-aromás
- Enyhén keserű
Leírás
Felhasználás:
Alaplevek, levesek, szószok, vadak, marinádok, belsőségek, savanyú káposzta
| Cikkszám: | XKY-KO-715301 |
|---|---|
| Tartalom: | 275 g |
| EAN: | 9001414071533 |
| Gyártói szám: | 715301 |
| Márkák: | KOTÁNYI |
Összetevők
borókabogyó
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1620 / 387 kj / kcal |
| zsír | 15 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,6 g |
| szénhidrát | 37 g |
| ebből cukor | 7,5 g |
| fehérje | 20 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Ausztria, www.kotanyi.com/at/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: KOTÁNYI Borókabogyó
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék