Finom tej- és tejsavóitalok

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Tej- és tejsavóitalok: 7 termék

Alnatura Bio kávétejszín

Alnatura Bio kávétejszín, 165 g

  • 10% zsír
  • Ideális finomításhoz
  • Italokhoz és főzéshez
520 Ft (3.152 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio laktózmentes tej, tartós, 3,5% zsírtartalom

Alnavit Bio laktózmentes tej, tartós, 3,5% zsírtartalom, 1 l

  • Laktózmentes
  • Fajnak megfelelő állattartásból
  • Krémesen lágy
1.050 Ft (1.050 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tartós alpesi tej, 3,5% zsírtartalom

Alnatura Bio tartós alpesi tej, 3,5% zsírtartalom, 1 l

  • Az Alpokból és az Alpok előteréből
  • Bio minőség
  • Sokoldalúan felhasználható
990 Ft (990 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnavit Bio laktózmentes UHT tej 1,5%

Alnavit Bio laktózmentes UHT tej 1,5%, 1 l

  • Laktózmentes
  • Bioland minősítésű gazdaságokból
  • Szövetkezeti tejgazdaságból
1.020 Ft (1.020 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio tartós alpesi tej - 1,5%

Alnatura Bio tartós alpesi tej -​ 1,5%, 1 l

  • Eltároláshoz
  • Főzéshez és sütéshez
  • Biológiai gazdálkodásból
950 Ft (950 Ft / l)

Szállítás eddig: október 13.

Lattella Tejsavó ital - Maracuja

Lattella Tejsavó ital -​ Maracuja, 500 ml

  • Finom maracuja íz
  • Tartósítószer és színezék nélkül
  • Sok fehérjét és ásványi anyagot tartalmaz
710 Ft (1.420 Ft / l)

Kiárusítva

Lattella Tejsavó ital - Mangó

Lattella Tejsavó ital -​ Mangó, 500 ml

  • Frissítő tejsavó és édes mangó
  • Tartósítószer és színezék nélkül
  • Fehérjéket és ásványi anyagokat tartalmaz
710 Ft (1.420 Ft / l)

Kiárusítva