Fűszerek és fűszernövények a világ minden tájáról

A világ ízei

Vásárlás kategóriák szerint

Akciók

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

    Szűrés és rendezés

    Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
    Szűrés

    Fűszerek: 1 - 30 a/az 1603 termékből

    La Chinata Füstölt paprika, édesnemes

    La Chinata Füstölt paprika, édesnemes, Zip-​csom. 150g

    • Kézzel betakarított
    • Tölgyfán füstölt
    • Csodálatos aroma
    2.388 Ft 2.520 Ft (15.920 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    La Chinata Füstölt paprika, csípős

    La Chinata Füstölt paprika, csípős, doboz, 160g

    • Kézzel betakarított
    • Tölgyfán füstölt
    • Csodálatos aroma
    2.888 Ft 3.040 Ft (18.050 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Sonnentor Ceyloni Fahéj, őrölt Bio

    Sonnentor Ceyloni Fahéj, őrölt Bio, 40 g

    • Édeskés-enyhe íz
    • Friss fűszer
    • Sokoldalúan felhasználható
    1.130 Ft (28.250 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Kandisin Klasszikus tabletta formában

    Kandisin Klasszikus tabletta formában, Utántöltő (1200 darab) (90 g)

    • Kalóriamentes
    • Ideális kávé és tea édesítésére
    • Szacharin és ciklamát alapú
    2.630 Ft (29.222 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Wiener Zucker Kandiscukor barna

    Wiener Zucker Kandiscukor barna, 500 g

    • Karamellizált
    • Ideális forró italokhoz
    • Ízletes sütési hozzávalóként süteményekhez és kekszekhez
    1.770 Ft (3.540 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Sonnentor Fokhagyma granulátum Bio

    Sonnentor Fokhagyma granulátum Bio, 40 g

    • Rengeteg ételt ízesít
    • Intenzíven erős aroma
    • Majdnem mindenhez illik
    1.200 Ft (30.000 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    La Chinata Füstölt paprika - keserédes

    La Chinata Füstölt paprika -​ keserédes, doboz, 160g

    • Kézzel betakarított
    • Tölgyfán füstölt
    • Csodálatos aroma
    2.888 Ft 3.040 Ft (18.050 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Ankerkraut "Magic Dust" BBQ szárazpác

    Ankerkraut "Magic Dust" BBQ szárazpác, csomag, 750g

    • Eredeti amerikai recept
    • Könnyű alkalmazás
    • Enyhe csípősség
    8.830 Ft (11.773 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Rapunzel Bio Fűszersó - Doboz

    Rapunzel Bio Fűszersó -​ Doboz, 125 g

    • Jódozatlan
    • Természetes
    • Fűszernövényekkel és zöldségekkel
    860 Ft (6.880 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Rapunzel Bio Zöldségleves, bio-élesztővel

    Rapunzel Bio Zöldségleves, bio-​élesztővel, 500 g

    • Klasszikus zöldségleves íz
    • Gabona alapú bio-élesztővel
    • Tisztán növényi fűszerezés
    3.500 Ft (7.000 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Herbaria "Szarvasgomba boldogság" Fűszerkeverék

    Herbaria "Szarvasgomba boldogság" Fűszerkeverék, 110 g

    • Rizottókhoz és párolt ételekhez
    • Szószokhoz és salátákhoz
    • Szelídgesztenyével és mandulagombával
    4.360 Ft (39.636 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Rapunzel Bio Cukrozott citromhéj - Kockázott

    Rapunzel Bio Cukrozott citromhéj -​ Kockázott, 100 g

    • Kandírozott
    • Aromás
    • Intenzíven gyümölcsös
    1.020 Ft (10.200 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Ankerkraut Piros kampot

    Ankerkraut Piros kampot, 70 g

    • Kambodzsa
    • Nagyon ritka
    • Nemes fajta
    3.910 Ft (55.857 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Wiberg Színes bors

    Wiberg Színes bors, 43 g

    • Borskeverék és rózsaszín bogyók
    • Kellemesen csípős és aromás
    • Kiváló minőségű kerámia daráló
    806 Ft 1.620 Ft (18.744 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Rapunzel Bio Datolyaszirup

    Rapunzel Bio Datolyaszirup, 250 g

    • Gyümölcsös édesítőszer
    • Smoothiekhoz, desszertekhez, müzlihez és sok máshoz
    • Fűszeres ételekhez is alkalmas
    1.540 Ft (6.160 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Arche Naturküche Bio Shiro Miso

    Arche Naturküche Bio Shiro Miso, 300 g

    • Rizsből és szójababból
    • Édes-sós aroma
    • Ideális levesekhez és szószokhoz
    4.360 Ft (14.533 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Arche Naturküche Bio Wasabi

    Arche Naturküche Bio Wasabi, 25 g

    • Igazán csípős
    • 10% japán torma
    • Por a kikeveréshez
    3.270 Ft (130.800 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Ankerkraut "Texas Chicken" BBQ szárazpác

    Ankerkraut "Texas Chicken" BBQ szárazpác, szóró, 200g (230 g)

    • Pikáns-fűszeres
    • Ideális baromfihoz
    • Tökéletes zöldséghez is
    4.360 Ft (18.957 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    "Fűszerezd körbe a világot" - Próbálja ki! Bio

    Sonnentor "Fűszerezd körbe a világot" -​ Próbálja ki! Bio, 50 g

    • 10 különböző fűszer
    • Mindenki ízléséért
    • Ideális ajándék és kipróbálni is jó
    2.630 Ft (52.600 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Ankerkraut Sült csirke fűszerkeverék

    Ankerkraut Sült csirke fűszerkeverék, 250 g

    • Ropogós csirke
    • Egyszerű
    • Finoman fűszeres
    4.590 Ft (18.360 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    KOTÁNYI Paprika, édes - speciális

    KOTÁNYI Paprika, édes -​ speciális, 400 g

    • Aromás-enyhe, gyümölcsös íz
    • Tökéletes gulyáshoz és paprikás csirkéhez
    • Finom aroma és mélyvörös szín
    4.360 Ft (10.900 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Sonnentor Aladdin kávéfűszere bio

    Sonnentor Aladdin kávéfűszere bio, 35 g

    • Erőteljes, citromos jegyek
    • Friss-keleti fűszer
    • Sokoldalúan felhasználható
    1.950 Ft (55.714 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Ankerkraut "Smoking Zeus" BBQ szárazpác

    Ankerkraut "Smoking Zeus" BBQ szárazpác, szóró, 170g (200 g)

    • Ideális gyroshoz
    • Intenzív fűszer
    • Finom illat
    3.500 Ft (17.500 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Sonnentor Kömény Bio

    Sonnentor Kömény Bio, őrölt (60 g)

    • Erős, keserédes aroma
    • Jellegzetes íz
    • Frissítő
    1.200 Ft (20.000 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Ankerkraut New York Style pizzafűszer

    Ankerkraut New York Style pizzafűszer, Donatello (95 g)

    • Oregánó, fokhagyma és paprika
    • Adalékanyagok és hozzáadott cukor nélkül
    • Tini nindzsa teknőcök minden csomagoláson
    3.910 Ft (41.158 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Sonnentor Özvegy Bolte néni sültcsirke fűszere Bio

    Sonnentor Özvegy Bolte néni sültcsirke fűszere Bio, csomag, 35 g

    • Fűszeres aroma
    • Mediterrán jegyek
    • Kellemesen erős
    1.880 Ft (53.714 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Ehrenwort Bio Golden Sun Kurkuma Latte

    Ehrenwort Bio Golden Sun Kurkuma Latte, 42 g

    • Arany-sárga szín
    • Fűszeres íz
    • Ceyloni fahéjjal és gyömbérporral
    2.180 Ft (51.905 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Cosmoveda Bio Chili Bird Eyes - egész

    Cosmoveda Bio Chili Bird Eyes -​ egész, 10 g

    • Csípős fűszer Indiából
    • Pikáns
    • Kapszaicint tartalmaz
    860 Ft (86.000 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Alnatura Bio citromhéj - Reszelt

    Alnatura Bio citromhéj -​ Reszelt, 5 g

    • Finom-gyümölcsös
    • Citromolajjal
    • Péksüteményekhez és desszertekhez
    470 Ft (94.000 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Spice for Life Bio Rosa Beeren - Pink Life

    Spice for Life Bio Rosa Beeren -​ Pink Life, 50 g

    • Igazi ritkaság
    • Ízében hasonló a borshoz
    • Finom gyümölcsös utóíz
    3.010 Ft (60.200 Ft / kg)

    Szállítás eddig: október 06.

    Akár a Közel-kelet, India, Afrika vagy a világ más régiói - a fűszerek és a fűszernövények biztosítják minden egyes étel első jellegezetes ízét.