Pástétomok és szendvicskrémek a világ minden tájáról

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Pástétomok és szendvicskrémek: 1 - 30 a/az 163 termékből

Zwergenwiese Bio Bazsalikomkrém

Zwergenwiese Bio Bazsalikomkrém, 180 g

  • Aromás-friss
  • Szendvicskrémként és mártogatósként
  • Öntetként is finom
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio hummusz - Natúr

Alnatura Bio hummusz -​ Natúr, 180 g

  • Csicseriborsó, szezámpüré és fűszerek
  • Szendvicskrém, köret és mártogatós
  • Hosszú eltarthatóság
928 Ft 1.040 Ft (5.156 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio vegán pástétom - Zöldbors

Alnatura Bio vegán pástétom -​ Zöldbors, 125 g

  • Jelentős borsos jegyek
  • Enyhe csípősség
  • Fűszeres és friss
928 Ft 1.040 Ft (7.424 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio szendvicskrém - Kerti fűszernövények

Alnatura Bio szendvicskrém -​ Kerti fűszernövények, 180 g

  • Finom fűszernövényekkel
  • Szendvicskrémként vagy mártogatósként
  • Finom-fűszeres íz
928 Ft 1.040 Ft (5.156 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Frierss Borjúmájas szarvasgombával

Frierss Borjúmájas szarvasgombával, 200 g

  • Kenhető
  • Kiváló összetevők
  • Exkluzív receptúra
1.856 Ft 2.070 Ft (9.280 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Schadler Töpörtyű

Schadler Töpörtyű, Kb. 200-​250g (200 g)

  • 100% sertés szalonna
  • Enyhén sózva
  • Fogyasztásra és további feldolgozásra kész
3.141 Ft 3.500 Ft (15.705 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Cékla-Torma krém

Zwergenwiese Bio Cékla-​Torma krém, 180 g

  • Édeskés-pikáns
  • Különösen krémes
  • Friss íz
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio szendvicskrém - Padlizsán

Alnatura Bio szendvicskrém -​ Padlizsán, 180 g

  • Aromás és pikáns
  • Mediterrán ízvilággal
  • Szendvicskrémként, mártogatósként vagy szószalapnak
1.045 Ft 1.170 Ft (5.806 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Padlizsánkrém

Zwergenwiese Bio Padlizsánkrém, 180 g

  • Nagyszerű laposkenyérrel
  • Olívaolajjal finomítva
  • Sok fűszer- és gyógynövénnyel
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio mediterrán szendvicskrém

Zwergenwiese Bio mediterrán szendvicskrém, 180 g

  • Aromás nyári zöldségek
  • Mediterrán fűszernövényekkel
  • Krémesen lágy textúra
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Mediterrán

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Mediterrán, 50 g

  • Vegán szendvicskrém
  • Krémes textúra
  • Gyógynövényekkel finomítva
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio Toszkána krém

Alnatura Bio Toszkána krém, 180 g

  • Pikáns-mediterrán íz
  • Napraforgómagot és fűszernövényeket tartalmaz
  • 100% vegán, 100% bio-gazdálkodás
967 Ft 1.080 Ft (5.372 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Cékla-Torma

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Cékla-​Torma, 50 g

  • Krémes textúra
  • Glutén és élesztő nélkül
  • Édes-földes-fűszeres
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio streich´s drauf - Papucchini

Zwergenwiese Bio streich´s drauf -​ Papucchini, 135 g

  • Krémes szendvicskrém
  • Paprikával és cukkinivel
  • Sokoldalú felhasználás a konyhában
977 Ft 1.090 Ft (7.237 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Mangó-Curry

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Mangó-​Curry, 50 g

  • Napraforgómagból
  • Egzotikus aromák
  • Tökéletes útközben
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Hagymakrém

Zwergenwiese Bio Hagymakrém, 150 g

  • Vegán zsíralternatíva
  • Sült hagymával és almával
  • Szendvicskrémként és főzéshez
1.383 Ft 1.540 Ft (9.220 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Metélőhagymakrém

Zwergenwiese Bio Metélőhagymakrém, 180 g

  • Gluténmentes és vegán
  • Friss metélőhagymával
  • A legjobb összetevőkből
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Tormakrém

Zwergenwiese Bio Tormakrém, 180 g

  • Enyhén csípős
  • Különösen krémes
  • Sokoldalúan felhasználható
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio zöldségkrém - Thomas paradicsom-medvehagymája

Allos Bio zöldségkrém -​ Thomas paradicsom-​medvehagymája, 135 g

  • Vegán és gluténmentes
  • Fűszeres
  • 69% zöldség
1.315 Ft 1.470 Ft (9.741 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio curry-mangó-papaya krém

Alnatura Bio curry-​mangó-​papaya krém, 180 g

  • Gyümölcsös-pikáns íz
  • Kenhető állag
  • Curry fűszereket tartalmaz
890 Ft 990 Ft (4.944 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Medvehagyma

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Medvehagyma, 50 g

  • Vegán szendvicskrém
  • Ideális szünetekben snackként
  • Természetes összetevők
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - 4 Bors

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ 4 Bors, 50 g

  • Borsos-pikáns
  • Nem túl csípős
  • Vegán, glutén- és élesztőmentes
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio zöldségkrém - Torsten paradicsom-póréhagymája

Allos Bio zöldségkrém -​ Torsten paradicsom-​póréhagymája, 135 g

  • Szendvicskrém teljes ízzel
  • 67% zöldséggel
  • Vegán és gluténmentes
1.315 Ft 1.470 Ft (9.741 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich - Szendvicskrém

Zwergenwiese Bio Kleiner Streich -​ Szendvicskrém, 50 g

  • Kiadós-pikáns
  • Hagymával és köménnyel
  • Napraforgómag alapú
469 Ft 530 Ft (9.380 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Zwergenwiese Bio 4 Bors krém

Zwergenwiese Bio 4 Bors krém, 180 g

  • Enyhén csípős
  • Vegán szendvicskrém
  • Szója vagy csillagfürt nélkül
1.146 Ft 1.280 Ft (6.367 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio szendvicskrém - Cékla-Torma

Alnatura Bio szendvicskrém -​ Cékla-​Torma, 180 g

  • Aromás és finom
  • Finom csípősség
  • Harmonikus íz
1.006 Ft 1.120 Ft (5.589 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio hummusz - Füge-datolya

Alnatura Bio hummusz -​ Füge-​datolya, 180 g

  • Krémes
  • Csicseriborsóból és tahiniből
  • Ras el Hanout-tal
1.006 Ft 1.120 Ft (5.589 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio zöldségkrém - Grillezett paprika és dió

Alnatura Bio zöldségkrém -​ Grillezett paprika és dió, 135 g

  • Vegán receptúra
  • Diós és gyümölcsös íz
  • 56% zöldség
1.084 Ft 1.210 Ft (8.030 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio vegán pástétom - Shiitake

Alnatura Bio vegán pástétom -​ Shiitake, 125 g

  • Élesztő alapú
  • Aromás és pikáns
  • Finoman kenhető állag
928 Ft 1.040 Ft (7.424 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Bio zöldségkrém - Oliver olíva-paradicsoma

Allos Bio zöldségkrém -​ Oliver olíva-​paradicsoma, 135 g

  • Vegán és gluténmentes
  • Fűszeres szendvicskrém
  • 67% zöldség
1.315 Ft 1.470 Ft (9.741 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.