Haribo - Gyermek, felnőtt kedve jó, édes élet Haribo!

Szűrés és rendezés

Ár
Szűrés

Haribo: 7 termék

Haribo Happy Cola savanyú

Haribo Happy Cola savanyú, 100 g

  • Finom, savanyú cola íz
  • Puha, olvadó textúra
  • Mesterséges színezék nélkül
504 Ft 560 Ft (5.040 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Haribo Savanyú sült krumpli

Haribo Savanyú sült krumpli, 100 g

  • 5 féle gyümölcs
  • Puha, gyümölcsös gumicukor
  • Extra savanyú külső
504 Ft 560 Ft (5.040 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Haribo Tropifrutti

Haribo Tropifrutti, 175 g

  • Színes, gyümölcsös gumicukor
  • Puha állag
  • Egzotikus ízek
875 Ft 980 Ft (5.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 19.

Haribo Goldbären

Haribo Goldbären, 100 g

  • 6 íz
  • Gyümölcsös és puha
  • A gyermekek kedvence
504 Ft 560 Ft (5.040 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Haribo Primavera

Haribo Primavera, 100 g

  • Kandírozott külső
  • Habcukor belső
  • Eper íz
504 Ft 560 Ft (5.040 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Haribo Őszibarack

Haribo Őszibarack, 100 g

  • Extra puha
  • Kandírozott külső
  • Intenzíven gyümölcsös aroma
435 Ft 490 Ft (4.350 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Haribo Happy Cola

Haribo Happy Cola, 100 g

  • Remek kóla íz
  • Puha gumicukor
  • Kólásüveg-dizájn
504 Ft 560 Ft (5.040 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

A bonn-i Hans Riegel 1920-ban alapította meg a HARIBO céget - ezzel lefektetve egy valódi gyümölcsös gumicukor- és medvecukor-birodalom alapjait! Két évvel a cégalapítás után piacra került a Goldbären: azóta vitathatatlanul az édesszájúak egyik legnépszerűbb édessége a világon. Nem hiába a híres reklámszlogen: "Gyermek, felnőtt kedve jó, édes élet Haribo!"

Azonban sok más klasszikus gyümölcsös gumicukor, a Primavera epertől a gyümölcsös Tropi Frutti-n át a Happy Cola-ig töretlen népszerűségnek örvend. Fedezze fel ezeket és más finomságokat a kínálatunkban!