Wiberg Raffinesse dekoráció, fűszerkeverék, 430 g
Kiemelkedő ízvilág
7.330 Ft
(17.047 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Durva textúra
- Szezámmal, fűszerekkel és fűszernövényekkel
- Szendvicskrémekhez és terrine-ekhez
Leírás
Ez a szezámmaggal és fűszernövényekkel párosított durva fűszerkeverék nemcsak ízében, hanem vizuálisan is megnyerő. Színes fajta, amely ideális kész ételek díszítésére és befejezésére. Ízét tekintve a keverék egy csipetnyi hagymával, póréhagymával és borssal nyűgöz le, melyet finom fűszernövényes jegyek egészítenek ki.
- Szendvicskrémekhez és terrine-ekhez
Összetevők
hagyma, sárgarépa, paprika, 13 % szezámmag, póréhagyma, fokhagyma, metélőhagyma, petrezselyem, bors, bazsalikom, rozmaring, oregano,
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1499 / 358 kj / kcal |
| zsír | 11 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,5 g |
| szénhidrát | 43 g |
| ebből cukor | 28 g |
| fehérje | 14 g |
| só | 0,23 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Raffinesse dekoráció, fűszerkeverék
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.250 termék