Vegán rágcsálnivalók és édességek

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Rágcsálnivalók és édességek: 1 - 30 a/az 187 termékből

Manner Neapolitaner mogyorós ostya

Manner Neapolitaner mogyorós ostya, 300 g -​ 4 darab

  • Hagyományos különlegesség
  • 5 vékony, ropogós ostya
  • Mogyorós kakaókrémmel
2.630 Ft (8.767 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat - Mogyoró

Zotter Schokoladen Bio Choco Nougat -​ Mogyoró, 130 g

  • Egy csipetnyi vanília
  • Édesség nádcukorból
  • Vegán
2.480 Ft (19.077 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio gyümölcsös gumicukor - Zselatin nélkül

BIO PRIMO Bio gyümölcsös gumicukor -​ Zselatin nélkül, Gyümölcsmix (100 g)

  • Különböző gyümölcsaromák
  • Lágy rágási élmény
  • Vegán, laktóz- és gluténmentes
680 Ft (6.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Borsmentás mártott csokoládébonbon

Manner Borsmentás mártott csokoládébonbon, 150 g

  • Mentás-friss
  • Borsmentaolajjal
  • Cukorfondant csokoládéval
1.320 Ft (8.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio lencsés ostya

Alnatura Bio lencsés ostya, 100 g

  • Fehérjében gazdag
  • Gluténmentes
  • Rágcsáláshoz és snackként
820 Ft (8.200 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Citromos nápolyi

Manner Citromos nápolyi, 400 g -​ tasak

  • Ropogós és lágy
  • Citrus-friss aroma
  • Igazi citromlével
2.630 Ft (6.575 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Labooko 70% Nicaragua

Zotter Schokoladen Bio Labooko 70% Nicaragua, 70 g

  • Laktózmentes és vegán
  • Diós-malátás karakter
  • Kevés nádcukorral finomítva
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio rizses ostya - Cékla-alma

Alnatura Bio rizses ostya -​ Cékla-​alma, 23,50 g

  • Gyümölcsös-édes
  • Gluténmentes
  • Vegán
390 Ft (16.596 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio teljes kiőrlésű sós perec

Alnatura Bio teljes kiőrlésű sós perec, 125 g

  • Ropogós, sós és ízletes
  • 81% teljes kiőrlésű lisztet tartalmaz
  • Vegán receptúra
730 Ft (5.840 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Kelly's MINI FRITTS CLASSIC

Kelly's MINI FRITTS CLASSIC, 80 g

  • Osztrák burgonyából készült
  • A legjobb napraforgóolajjal
  • Mesterséges ízfokozók nélkül
860 Ft (10.750 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio puffasztott lencse

BIO PRIMO Bio puffasztott lencse, 90 g

  • Ropogós fehérje-szállító
  • Vegán és gluténmentes
  • 100% bio lencse Törökországból
640 Ft (7.111 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Kör a négyzeten - 100% sötét csokoládé cukor nélkül

Zotter Schokoladen Kör a négyzeten -​ 100% sötét csokoládé cukor nélkül, 70 g

  • Vegán
  • Erőteljes és keserű
  • Kifinomult ízvilág
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaszkár

Zotter Schokoladen Labooko 100% Madagaszkár, 65 g

  • Könnyed földes és kávés íz
  • Pörkölt dió és fa jegy
  • Intenzív bogyós ízjegy
1.880 Ft (28.923 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Csokoládé mousse rummal

Zotter Schokoladen Bio Csokoládé mousse rummal, 70 g

  • Vegán
  • Laktóz- és gluténmentes
  • Alkoholtartalmú (több, mint 2%)
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Kör a négyzeten - 75% sötét csokoládé eritrittel

Zotter Schokoladen Bio Kör a négyzeten -​ 75% sötét csokoládé eritrittel, 70 g

  • Vegán
  • Eritrittel édesítve
  • Intenzív dió íz
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kukorica ostya - Sózott

Alnatura Bio kukorica ostya -​ Sózott, 110 g

  • Levegősen puffasztott
  • Tengeri sóval
  • Gluténmentes receptúra
470 Ft (4.273 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio VEGAN vörösbor

Zotter Schokoladen Bio VEGAN vörösbor, 70 g

  • Étcsokoládé
  • Finom vörösboros ganache
  • Alkoholt tartalmaz
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio vörös lencse snack - Linsen Dal

Alnatura Bio vörös lencse snack -​ Linsen Dal, 150 g

  • Fehérjében gazdag
  • Ázsiai jegyek
  • Rágcsáláshoz és mártogatóshoz
1.170 Ft (7.800 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Labooko "Szerencse falatok"

Zotter Schokoladen Bio Labooko "Szerencse falatok", 70 g

  • Kókuszos csokoládé kókusztejjel
  • 70%-os étcsokoládé
  • 2 x 35 g tábla
2.180 Ft (31.143 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Classic "Étcsokoládé"

Zotter Schokoladen Bio Classic "Étcsokoládé", 70 g

  • 70% bio-nemes kakaó
  • Nádcukorral édesítve
1.770 Ft (25.286 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio VEGAN rum-kókusz

Zotter Schokoladen Bio VEGAN rum-​kókusz, 70 g

  • Étcsokoládé 70%
  • Kókuszos ganache és rumos krém
  • Alkoholt tartalmaz
1.781 Ft 1.880 Ft (25.443 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Labooko 100% Maya Cacao

Zotter Schokoladen Bio Labooko 100% Maya Cacao, 65 g

  • Belize-i és guatemalai kakaóval
  • Illat: bogyók és cseresznye
  • Íz: diós-fűszeres
1.880 Ft (28.923 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Manner Teljes kiőrlésű nápolyi

Manner Teljes kiőrlésű nápolyi, 300 g -​ tasak

  • 100% teljes kiőrlésű
  • 17% élelmi rost
  • 30%-kal kevesebb cukor
2.630 Ft (8.767 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Grissini - Olívaolaj

Alnatura Bio Grissini -​ Olívaolaj, 110 g

  • Búzából készült vegán snack
  • Oregánóval és paprikával
  • Ideális mártogatósokhoz
860 Ft (7.818 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Rapunzel Bio Csokoládé csepp - Étcsokoládé

Rapunzel Bio Csokoládé csepp -​ Étcsokoládé, 100 g

  • Formatartó
  • Muffinokhoz, süteményekhez stb.
  • Legalább 55% kakaótartalom
1.430 Ft (14.300 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Schalk Mühle Bio Tönköly-Tökmag kréker

Schalk Mühle Bio Tönköly-​Tökmag kréker, 80 g

  • A legértékesebb nyersanyagokból
  • Pálmaolaj- és laktózmentes
  • Fehérjében gazdag
1.200 Ft (15.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kukoricatekercs - Enyhe salsa

Alnatura Bio kukoricatekercs -​ Enyhe salsa, 125 g

  • Kukoricából készült snack, salsa fűszerrel
  • Ropogós és pikáns, csípősség nélkül
  • Ideális mártogatósokhoz és sok máshoz.
1.080 Ft (8.640 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio rizses ostya - Étcsokoládé

Alnatura Bio rizses ostya -​ Étcsokoládé, 100 g

  • Vegán
  • Gluténmentes
  • Puffasztott, teljes kiőrlésű rizs
1.300 Ft (13.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Bio Kör a négyzeten - Erdei bogyók-Kókusz-Datolyacukor

Zotter Schokoladen Bio Kör a négyzeten -​ Erdei bogyók-​Kókusz-​Datolyacukor, 70 g

  • Bogyós gyümölcsös íz
  • Kókuszos kuvertürrel
  • Vegán
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

Zotter Schokoladen Bio Mandarin - Matcha - Kókusz

Zotter Schokoladen Bio Mandarin -​ Matcha -​ Kókusz, 70 g

  • 3 réteggel töltve
  • Izgalmasan változatos
  • Karamellizált kókuszpelyhekkel
1.880 Ft (26.857 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.