TEEKANNE Rooibos tea - Pumpkin Spice, 15 teafilter (26 g)
Ízesített rooibos tea őszi jegyekkel
1.350 Ft
(51.923 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Bársonyosan sima
- Tökös pite ízű
- Glutén- és laktózmentes
Leírás
Az ősz beköszöntével elérkezik a tökéletes időszak a Pumpkin-Spice varázslathoz! Ez a finom keverék, amely robus teát, cikóriagyökér, fahéj és sütőtökös pite ízvilágot tartalmaz, elvarázsolja a szürke napokat, és bársonyosan sima ízével kényezteti az ízlelőbimbókat. A különleges, kényeztető pillanatokhoz!
Tipp: Finomítsa tejjel.
Összetevők
77 % Rooibos[1], 10 % cikóriagyökér, 7 % tökös pite aroma, édes levél, fahéj
- Rainforest Alliance-minősített
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 4 / 1 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 0,2 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Ausztria, www.teekanne.at/de-at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: TEEKANNE Rooibos tea - Pumpkin Spice
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék