Meßmer Gyümölcstea - Fahéjas csiga, 18 teafilter (45 g)
Gyümölcstea fahéjjal és fahéjas csiga ízesítéssel
972 Ft 1.300 Ft -25%
(21.600 Ft / kg, 27% áfával
Heti ajánlat
00 nap
00 ó
00 p
00 mp
Tulajdonságok és előnyök
- Édes teázási pillanatokhoz
- Almával és csipkebogyóval
- Természeténél fogva vegán
Leírás
Élvezze a frissen sült fahéjas csiga ellenállhatatlan aromáját – ez a tea minden kortyban megőrzi az édes és fűszeres illatot és ízt. Hagyja, hogy ez a meleg keverék kényeztesse Önt, és tegye a teaélményt igazán különlegessé.
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 8 / 2 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 0,6 g |
| ebből cukor | 0,2 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Ostfriesische Tee Gesellschaft GmbH & Co. KG, Bosteler Feld 6, 21218, Seevetal, Németország, info@otg.de, www.otg.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Meßmer Gyümölcstea - Fahéjas csiga
Népszerű kategóriák:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék