Spicebar Bio Crunchy kenyérfeltét, 75 g
Fűszerkeverék a még ízletesebb szendvicsekhez
2.540 Ft
(33.867 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ropogós-fűszeres
- Ideális friss sajthoz és vajhoz
- Egyedülálló íz
Leírás
A Spicebar ropogós-fűszeres Bio Crunchy kenyérfeltét fűszerkeveréke pillanatok alatt több ízt kölcsönöz a szendvicsnek. A fűszerkeverék különösen jól illik friss sajthoz, sajt- és felvágottas feltétekhez vagy vajas kenyérre.
| Cikkszám: | SL-11140 |
|---|---|
| Tartalom: | 75 g |
| EAN: | 4260752751704 |
| Gyártói szám: | 11140 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1110 / 265 kj / kcal |
| zsír | 13 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,5 g |
| szénhidrát | 23 g |
| ebből cukor | 18 g |
| fehérje | 13 g |
| só | 14,2 g |
Összetevők
pirított hagyma[1] (hagyma[1], napraforgóolaj[1]), pörkölt kendermag[1], só[2], paprika[1], paradicsom chips[1] (paradicsom[1], kukoricakeményítő[1]), metélőhagyma[1], petrezselyem[1], füstölt fokhagyma[1] (fokhagyma[1], füst), fekete bors (Piper nigrum)[1], koriander[1], zsázsa[1], kömény[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- napraforgópehely
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Crunchy kenyérfeltét
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék