Seeberger snackek, diófélék és aszalt gyümölcsök

1844 óta a Seeberger a legmagasabb minőséget és a tiszta finomságokat képviseli a diófélék és aszalt gyümölcsök terén. A világ legjobb termővidékeiről származó, napérlelte alapanyagokat válogatjuk a tiszta, természetes íz érdekében. Akár finom nassolnivalóként étkezések között, akár müzli feltétként, akár sütemények finom alapanyagaként – a Seeberger termékek tökéletes választást jelentenek!

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Táplálkozás típusa
Szűrés

Seeberger: 1 - 30 a/az 43 termékből

Seeberger Mikro-Popcorn - édes

Seeberger Mikro-​Popcorn -​ édes, 90 g

  • Édes bevonattal
  • Gyors és egyszerű elkészítés
  • Pálmaolajmentes
334 Ft 380 Ft (3.711 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Szárított mangó

Seeberger Szárított mangó, 100 g

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Kellemesen gyümölcsös
  • Nagy mangócsíkok
1.552 Ft 1.730 Ft (15.520 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Csokoládés mix pekándióval

Seeberger Csokoládés mix pekándióval, 150 g

  • Finom levegős csokoládé
  • Ropogós dió
  • Gyümölcsös bogyók
1.755 Ft 1.950 Ft (11.700 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Nemes dió keverék pörkölt és sózott

Seeberger Nemes dió keverék pörkölt és sózott, 350 g

  • Sózott dió keverék
  • Földimogyoró, kesudió és makadámdió
  • Változatos snack
3.785 Ft 4.210 Ft (10.814 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Földimogyoró - pörkölt, cukros bevonattal és szezámmaggal

Seeberger Földimogyoró -​ pörkölt, cukros bevonattal és szezámmaggal, 150 g

  • Finom szezám-ropogóssal
  • Ropogós snack
  • Pörkölt földimogyoró
706 Ft 790 Ft (4.707 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Dióbél

Seeberger Dióbél, 500 g

  • Vajas aroma
  • Kellemesen telt íz
  • Zsírszegény
6.930 Ft 7.710 Ft (13.860 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Diákcsemege

Seeberger Diákcsemege, 150 g

  • Gyümölcsös mazsolával
  • Mogyoróval, mandulával és kesudióval
  • Ízletes dióval
1.755 Ft 1.950 Ft (11.700 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Nuts'n Berries

Seeberger Nuts'n Berries, 150 g

  • Kesudióval, mandulával és mogyoróval
  • Mazsolával, cseresznyével és áfonyával
  • Savanykás-édes íz
1.856 Ft 2.070 Ft (12.373 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Mandula - füstölt, pirított és sózott

Seeberger Mandula -​ füstölt, pirított és sózott, 150 g

  • Finoman pörkölt íz
  • Sós, füstös, édes
  • Vegán és finom
2.127 Ft 2.370 Ft (14.180 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Ropogós Fava Snack

Seeberger Ropogós Fava Snack, 125 g

  • Vegán és magas fehérjetartalmú
  • Sült csicseriborsóval
  • Extra ropogós
1.247 Ft 1.390 Ft (9.976 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Mandula

Seeberger Mandula, 500 g

  • Ideális alap mandulás italokhoz
  • Magas rosttartalmú
  • Kellemesen aromás
4.766 Ft 5.300 Ft (9.532 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Magozott szilva

Seeberger Magozott szilva, 500 g

  • Magas rosttartalmú
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Fogyasztható önmagában vagy feltétként
4.157 Ft 4.620 Ft (8.314 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Snack mix - sózott és pörkölt

Seeberger Snack mix -​ sózott és pörkölt, 125 g

  • Sós snack
  • Finom füstös íz
  • Mogyoróval, csicseriborsóval és sok mással
1.179 Ft 1.320 Ft (9.432 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Tökmag - pörkölt

Seeberger Tökmag -​ pörkölt, 150 g

  • Finom pörkölt aroma
  • Édeskés illat
  • Édes-savanyú csemege
1.349 Ft 1.500 Ft (8.993 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Kókusz chips

Seeberger Kókusz chips, 110 g

  • Szárított kókuszdarabok
  • Nagyszerű feltétként vagy önmagában
  • Ghánából
1.179 Ft 1.320 Ft (10.718 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Kékszőlő

Seeberger Kékszőlő, 500 g

  • Thompson Seedless szőlőből készült
  • Természetes édesség
  • Aromás íz
2.330 Ft 2.590 Ft (4.660 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 13.

Seeberger Mag nélküli puha szilva

Seeberger Mag nélküli puha szilva, 200 g

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Kellemesen puha textúra
  • Ízekben gazdag
1.349 Ft 1.500 Ft (6.745 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Mandula - vörösáfonya mix

Seeberger Mandula -​ vörösáfonya mix, 150 g

  • Dió és gyümölcs találkozása
  • Ropogós, pörkölt mandula
  • Olaj nélkül
1.450 Ft 1.620 Ft (9.667 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger banánchips

Seeberger banánchips, 150 g

  • Tartósítószer-mentes
  • Gyümölcsös, telt ízű
  • Kellemesen ropogós
977 Ft 1.090 Ft (6.513 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Szárított paradicsom

Seeberger Szárított paradicsom, 125 g

  • Finom Antipasti
  • Főzéshez és sütéshez
  • Napon szárított és különösen ízletes
1.010 Ft 1.130 Ft (8.080 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Pekándió

Seeberger Pekándió, 60 g

  • Sózatlan és finom
  • Nagyszerű snack, feltét és sütési alapanyag
  • Teljesen adalékanyag-mentes
1.247 Ft 1.390 Ft (20.783 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Mandula - pörkölt

Seeberger Mandula -​ pörkölt, 150 g

  • Kíméletesen pörkölt, olaj nélkül
  • Hozzáadott só nélkül
  • Ropogós állag
1.856 Ft 2.070 Ft (12.373 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Puha füge

Seeberger Puha füge, 200 g

  • Puha falatok
  • Gyümölcsös és finom
  • Hozzáadott cukor nélkül
1.856 Ft 2.070 Ft (9.280 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Caribic Royal

Seeberger Caribic Royal, 200 g

  • Kesudió és mandula
  • Aszalt gyümölcsökkel
  • Ropogós kókuszdarabok
1.518 Ft 1.690 Ft (7.590 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Kesudió

Seeberger Kesudió, 500 g

  • Hozzáadott cukor és só nélkül
  • Fehérjében gazdag
  • Extra finom
5.645 Ft 6.280 Ft (11.290 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Dióbél keverék

Seeberger Dióbél keverék, 400 g

  • Mazsola és társai nélkül
  • Mogyoróval, mandulával és kesudióval.
  • Finom dió
5.070 Ft 5.640 Ft (12.675 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Vörösáfonya - édesített

Seeberger Vörösáfonya -​ édesített, 125 g

  • Édes-savanyú íz
  • C-vitaminnal
  • Nassoláshoz, főzéshez és finomításhoz
943 Ft 1.050 Ft (7.544 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Delikatess-Füge

Seeberger Delikatess-​Füge, 500 g

  • Intenzíven édes
  • Hosszú érlelési idő
  • Lágy harapás
4.292 Ft 4.770 Ft (8.584 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Puha vörösáfonya - édesített

Seeberger Puha vörösáfonya -​ édesített, 125 g

  • Finoman édes
  • Gyümölcsös-savanykás aromával
  • Kellemesen puha textúrával
875 Ft 980 Ft (7.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Seeberger Puha datolya - magozott

Seeberger Puha datolya -​ magozott, 200 g

  • Tradicionális feldolgozás
  • Tartósítószer-mentes
  • Újrazárható csomagolás
1.179 Ft 1.320 Ft (5.895 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.