Schweppes termékek

1783 óta.

Szűrés és rendezés

Ár Táplálkozás típusa
Szűrés

Schweppes: 4 termék

Schweppes Ginger Ale 0,2 liter

Schweppes Ginger Ale 0,2 liter, 1 db (0,20 l)

  • Édeskés-gyümölcsös íz
  • Természetes gyömbér kivonatokkal
  • Csodálatosan frissítő
640 Ft (3.200 Ft / l)

Szállítás eddig: október 05.

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 liter

Schweppes Indian Tonic Water 0,2 liter, 1 db (0,20 l)

  • Kellemesen kesernyés íz
  • Longdrinkként tökéletes
  • Üdítő ital klasszikus
640 Ft (3.200 Ft / l)

Szállítás eddig: október 05.

Schweppes Wild Berry

Schweppes Wild Berry, 1 db (0,20 l)

  • Csodálatosan frissítő
  • Tökéletes longdrinkekhez
  • Gyümölcsös bogyós íz
640 Ft (3.200 Ft / l)

Szállítás eddig: október 05.

Schweppes Bitter Lemon 0,2 liter

Schweppes Bitter Lemon 0,2 liter, 1 db (0,20 l)

  • Kellemes lime jegyek
  • Tökéletes longdrinkekhez
  • Limonádé-klasszikus
640 Ft (3.200 Ft / l)

Szállítás eddig: október 05.

A Schweppes története több mint 200 évvel ezelőtt kezdődött, amikor Jacob Schweppe tökéletesítette a szénsavas ásványvíz ipari előállítási folyamatát. Azóta a Schweppes termékei kiemelkedő ízélményt, valamint állandó prémium minőséget képviselnek.