Sapore di Sole Bio L'Isolana zöldségszósz, 190 g
Mediterrán, aromás és minden tésztaformához kiváló
2.630 Ft
(13.842 Ft / kg, 27% áfával
-
Sapore di Sole
Bio Aglione virág-zöldségszósz
A toszkán konyha eredeti receptje alapján
3.050 Ft(16.053 Ft / kg) -
Sapore di Sole
Bio Aglione zöldségszósz
A toszkán konyha tipikus receptúrája
3.500 Ft(18.421 Ft / kg) -
Sapore di Sole
Bio La Carrettiera szósz
Klasszikus szicíliai szósz
2.180 Ft(11.474 Ft / kg) -
Sapore di Sole
Bio La Mediterranea zöldségszósz
Dél-olasz receptúra
2.180 Ft(11.474 Ft / kg) -
-
Sapore di Sole
Bio Il Sugo Finto zöldségszósz
Hagyományos toszkán receptúra
2.180 Ft(11.474 Ft / kg)
Tulajdonságok és előnyök
- Toszkánában készült
- Melegen és hidegen is nagyszerű
- Szárított paradicsommal
Leírás
A mediterrán összetevők sokfélesége egy szószban illatos élményt ígér. A friss és szárított paradicsomot fekete olajbogyóval, hagymával, zellerrel, sárgarépával és kapribogyóval kombinálják, és fűszerekkel, sóval, borssal és fokhagymával teszik teljessé. Ideális minden tésztaformához, és minden antipasztit finomsággá varázsol. Hidegen és melegen is tökéletes.
| Cikkszám: | EF-252122 |
|---|---|
| Tartalom: | 190 g |
| EAN: | 8052286875010 |
| Gyártói szám: | 252122 |
| Márkák: | Sapore di Sole |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 909 / 217 kj / kcal |
| zsír | 18 g |
| ebből telített zsírsavak | 2,7 g |
| szénhidrát | 8,1 g |
| ebből cukor | 5 g |
| ballasztanyag | 4,2 g |
| fehérje | 2,6 g |
| só | 1,6 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Olaszország, www.effegifood.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Sapore di Sole Bio L'Isolana zöldségszósz
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék