Rummo Pappardelle all'uovo N°101, 250 g
Nagy formátumú ízek a legkiadósabb szószokhoz
1.840 Ft
(7.360 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Extra széles szalagtészta-formátum
- Ideális párolt ételekhez és ragukhoz
- Friss tojással nemesítve
Hasonló termékek
Leírás
A Rummo Pappardelle N° 101 tésztával egy különösen impozáns tésztakülönlegességet varázsolhat konyhájába! Ez a széles formátum ideális választás minden olyan ételhez, amely sok szószt tartalmaz, mivel a nagy felületek remekül veszik fel az ízeket.
A finom tojásos tészta csodálatosan lágy jegyet kölcsönöz, amely kiválóan harmonizál a kiadós párolt ételekkel vagy egy klasszikus toszkán nyúlraguval. Emellett ezek a pompás szalagtészták megőrzik formájukat, és minden falatnál első osztályú állagot nyújtanak! Tapasztalja meg a kézműves hagyomány és a telt, kiadós aroma tökéletes kombinációját, amely a legintenzívebb szószkreációkat is új szintre emeli.
| Cikkszám: | AV-412673 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 8008343221016 |
| Gyártói szám: | 412673 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzadara, 23,9 % tojás
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1545 / 369 kj / kcal |
| zsír | 3,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 1 g |
| szénhidrát | 66,5 g |
| ebből cukor | 2,2 g |
| fehérje | 16,5 g |
| só | 0,15 g |
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Pappardelle all'uovo N°101
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék