Rummo Paglia e Fieno all'uovo N°105, 250 g
Színes tésztamix
1.840 Ft
(7.360 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Színes mix spenóttal gazdagítva
- Különösen lágy állag
- Ideális krémes mártásvariációkhoz
Leírás
Vigyen vizuális és ízbeli változatosságot asztalára a Rummo klasszikus „széna és szalma” keverékével! A világos tojásos szélesmetélt és a zöld, spenóttal gazdagított tagliatelle kétszínű kombinációja vonzó kontrasztot teremt a tányéron!
Élvezze a különösen lágy textúrát, amely mégis megőrzi a Lenta-Lavorazione-módszer megszokott formatartását. Legyen szó ízletes tejszínes mártásról, friss gombáról vagy egyszerűen csak vajban megforgatva – ezek a színes tésztafészkek számos mártáskreációval harmonizálnak.
| Cikkszám: | AV-412674 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 8008343221054 |
| Gyártói szám: | 412674 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzadara, 23,6 % tojás, 0,9 % spenót por
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1545 / 369 kj / kcal |
| zsír | 3,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 1 g |
| szénhidrát | 66,5 g |
| ebből cukor | 2,2 g |
| fehérje | 16,5 g |
| só | 0,15 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Paglia e Fieno all'uovo N°105
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék