Rummo Le Classiche – Riccioli N°54, 500 g
Játékos fürtök mártásokhoz
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Egyedülálló, csavart fürt forma
- Ideális húsos mártásokhoz és ragukhoz
- Rendkívül formatartó és al dente
Leírás
Ezek a Rummo apró, csavart „fürtök” igazi titkos tippnek számítanak, ha a tökéletes textúrát keresi a kiadós ételekhez. Különleges formájuknak köszönhetően a Riccioli tészták ideálisan illeszkednek a tartalmas húsos mártásokhoz, mint például egy finom raguhoz vagy egy fűszeres, Aalsiccia-s paradicsomszószhoz.
A hidegkonyhában is kiváló választás: készítsen egy különleges tésztasalátát rukkolával, sonkával és szeletelt sajttal, krémes tejfölös vinaigrette-tel, amely a következő vendégség alkalmával garantáltan sikert arat. A kiváló minőségű durumbúzadarából készült feldolgozásnak és a Rummo érdes felületének köszönhetően a tészta megőrzi formáját, és minden falatnál az első osztályú olasz tészta autentikus, harapható állagát nyújtja.
| Cikkszám: | AV-448300 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200547 |
| Gyártói szám: | 448300 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Riccioli N°54
Magazinunkból:
Újdonságok:
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, XL – 3200 ml
- STAUD‘S Szívcseresznye lekvár mandulatörettel
- Store&More Bio magas, légmentesen záródó tárolóedény, 1450 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, M – 975 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, M – 850 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék