Rummo Le Classiche – Mezzi Rigatoni N°51, 1.000 g
Finom durumbúzadarából
2.470 Ft
(2.470 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Markáns barázdák a darabos szószokhoz
- Ideális csőben sültekhez és ragukhoz
- Tökéletes al dente állag 13 perc után
Leírás
A Rummo Mezzi Rigatoni tészta valódi struktúrát varázsol a tányérra! Ez a rövid csőforma a markáns külső barázdákkal valódi mindenes: legyen szó egy tartalmas párolt marharaguról, darabos zöldségszószokról vagy egy kiadós csőben sült ételről – a tészta minden összetevőt készségesen fogad.
Az érdes felületnek és a speciális Lenta Lavorazione eljárásnak köszönhetően 13 perc főzési idő után olyan tésztát élvezhet, amely tökéletesen megőrzi formáját, és minden falatnál ideális, feszes állagot biztosít. Bízzon a hagyományos olasz kézműves munkában, amely még a lágy sajtos és tejszínes szószokat is mesterien érvényre juttatja.
| Cikkszám: | AV-445800 |
|---|---|
| Tartalom: | 1.000 g |
| EAN: | 8008343230513 |
| Gyártói szám: | 445800 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Mezzi Rigatoni N°51
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék