Rummo Le Classiche – Linguine N°13, 500 g
Az autentikus tésztaélményért!
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Lapos forma a szósz tökéletes megtapadásához
- Hosszabb ideig tartó al dente állag
- Ideális könnyű, mediterrán szószokhoz
Leírás
A Rummo Linguine No. 13 tésztájával egy különösen elegáns tésztaformát varázsolhat a tányérjára! Ez a kiváló minőségű durumbúzadarából készült lapos spaghetti ideális választás, ha olyan tésztafajtát keres, amelyen a szószok különösen selymesen tapadnak meg. Próbálja ki klasszikus „alla caprese” módon, gyümölcsös paradicsommal, krémes mozzarellával és friss bazsalikommal – egy egyszerű étel, amely a tészta minőségének köszönhetően valódi fényponttá válik!
A Lenta-Lavorazione eljárásnak köszönhetően a Linguine tészta hosszabb ideig marad al dente, így minden alkalommal tökéletes állagot élvezhet. Az érdes felület biztosítja továbbá, hogy a pesto vagy a könnyű szószok kiválóan megtapadjanak, így minden falat teljes ízélményt nyújt.
| Cikkszám: | AV-446600 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200134 |
| Gyártói szám: | 446600 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Linguine N°13
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék