Rummo Le Classiche – Gnocchi di patate, 500 g
Olasz ízek egy szempillantás alatt
1.840 Ft
(3.680 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Friss burgonyából
- Villámgyorsan, 2 perc alatt kész
- Sokoldalúan felhasználható első fogásként vagy köretként
Leírás
A Rummo Gnocchi di patate termékével egy különlegesen finom specialitást varázsolhat konyhájába, amely puha állagával és autentikus ízével mindenkit meggyőz! A friss burgonya és a kiváló minőségű durumbúzadara kombinációja biztosítja, hogy ezek az apró gombócok minden étkezésnél sikert arassanak.
Akár klasszikus első fogásként zsályás vajjal, akár laktató főételként vagy kifinomult köretként tálalja – mindössze 2 perc főzési idő után már a tányérra is kerülhetnek. A Rummo hagyományos gyártási eljárásának köszönhetően remekül felszívják a mártásokat, miközben megőrzik a tökéletes állagukat.
| Cikkszám: | AV-412676 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343201179 |
| Gyártói szám: | 412676 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Nyomokban tartalmazhat: | F - szójabab |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
80 % burgonya, 10 % durum búzadara, 6,5 % burgonyakeményítő, 1,5 % rizsliszt, 1,4 % só, 0,45 % savasságot szabályozó, 0,45 % Acidum Lacticum (tejsav), 0,08 % tartósítószer, 0,08 % szorbinsav, 0,06 % Natural Flavour, 0,01 % kurkuma (Curcuma longa)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 666 / 159 kj / kcal |
| zsír | 0,4 g |
| ebből telített zsírsavak | 1 g |
| szénhidrát | 33 g |
| ebből cukor | 0,1 g |
| fehérje | 5 g |
| só | 1,4 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Gnocchi di patate
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék