Rummo Le Classiche – Fettucce N°15, 500 g
Tökéletes alap finom szószokhoz
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Lapos forma krémes szószokhoz
- Durva textúra a szósz optimális tapadásáért
- 10 perc alatt tökéletes al dente állag
Leírás
Fedezze fel a Rummo Fettucce tésztakülönlegességet, amely lapos, elegáns formájával hódít! Ez a kiváló minőségű durum búzadarából készült tészta ideális választás, ha Ön a krémes tejszínes szószokat vagy a finom, könnyű paradicsomszószokat kedveli. A jellegzetes érdes felületnek köszönhetően a szósz optimálisan tapad a tésztához, így minden falatnál élvezheti a teljes aromát.
Itt is élvezheti az első osztályú Lenta Lavorazione minőséget: a Fettucce remekül harapható marad, még akkor is, ha nem tartja be pontosan a 10 perces főzési időt. Vigye el konyhájába ezt a campaniai klasszikust, és készítsen pillanatok alatt autentikus olasz karakterű tésztaételeket.
| Cikkszám: | AV-447300 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200158 |
| Gyártói szám: | 447300 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Fettucce N°15
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék