Rummo Le Classiche – Casarecce N°88, 500 g
Szicíliai életérzés a konyhába!
1.290 Ft
(2.580 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Érdes felület az optimális szósztapadásért
- Sokoldalúan felhasználható salátákhoz és szószokhoz
- Hosszú ideig megőrzött al dente állag
Leírás
Vigyen egy valódi darabot a szicíliai hagyományokból közvetlenül a tányérra a Rummo Casarecce tésztával! Ezek a rövid, sodort tészták tipikus formájuknak és érdes felületüknek köszönhetően minden szószt tökéletesen felvesznek, így Ön minden falatnál élvezheti a teljes aromát.
A Rummo speciális eljárásának köszönhetően a tészta még akkor is ideálisan al dente marad, ha egy pillanattal tovább hagyja a fazékban. A tészta különösen jól illik a fehér szószokhoz, azaz a passzírozott paradicsom nélküli mártásokhoz. Élje át a házi készítésű tészta élményét, és szerezzen örömet önmagának és szeretteinek ezzel a kiváló minőségű durumbúzadara különlegességgel!
| Cikkszám: | AV-448900 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200882 |
| Gyártói szám: | 448900 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Casarecce N°88
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék