Recheis termékek

Vásárlás kategóriák szerint

Szűrés és rendezés

Ár Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Recheis: 1 - 30 a/az 41 termékből

Recheis Gluténmentes szarvacska

Recheis Gluténmentes szarvacska, 400 g

  • Táplálkozástudatos konyha
  • Glutén és tojás nélkül
  • Könnyen emészthető és vegán
1.146 Ft 1.280 Ft (2.865 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Gluténmentes fodros kocka

Recheis Gluténmentes fodros kocka, 400 g

  • Táplálkozástudatos konyha
  • Glutén és tojás nélkül
  • Könnyen emészthető és vegán
1.146 Ft 1.280 Ft (2.865 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Premium Italien Pasta - Lasagne zöld

Recheis Premium Italien Pasta -​ Lasagne zöld, 250 g

  • Durumbúzadara és tojás
  • Gyors, kreatív konyha
  • Hosszú eltarthatóság
672 Ft 750 Ft (2.688 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Gluténmentes spaghetti

Recheis Gluténmentes spaghetti, 400 g

  • Táplálkozástudatos konyha
  • Glutén és tojás nélkül
  • Könnyen emészthető és vegán
1.146 Ft 1.280 Ft (2.865 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Premium Italien Pasta - Lasagne, sárga

Recheis Premium Italien Pasta -​ Lasagne, sárga, 250 g

  • Durumbúzadara és tojás
  • Gyors, kreatív konyha
  • Hosszú eltarthatóság
672 Ft 750 Ft (2.688 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Gluténmentes fusilli

Recheis Gluténmentes fusilli, 400 g

  • Táplálkozástudatos konyha
  • Glutén és tojás nélkül
  • Könnyen emészthető és vegán
1.146 Ft 1.280 Ft (2.865 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - "Csillagocskák" levesbetét

Recheis Goldmarke -​ "Csillagocskák" levesbetét, 250 g

  • 8 perc alatt tálalható
  • 100% osztrák összetevők
  • Ideális levesekhez, egytálételekhez és salátákhoz
672 Ft 750 Ft (2.688 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Szarvacska

Recheis Goldmarke -​ Szarvacska, 500 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Rizsszem tészta

Recheis Goldmarke -​ Rizsszem tészta, 250 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
672 Ft 750 Ft (2.688 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Cérnametélt

Recheis Goldmarke -​ Cérnametélt, 500 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Teljes kiőrlésű tészta, világos - Spaghetti N° 5

Recheis Teljes kiőrlésű tészta, világos -​ Spaghetti N° 5, Spaghetti N° 5 (500 g)

  • Különösen világos
  • Magas rosttartalmú és aromás
  • 100% osztrák, teljes kiőrlésű durumbúza
1.112 Ft 1.240 Ft (2.224 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Spaghetti N° 5

Recheis Goldmarke -​ Spaghetti N° 5, 500 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.112 Ft 1.240 Ft (2.224 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 16.

Recheis Gluténmentes cérnametélt

Recheis Gluténmentes cérnametélt, 400 g

  • Táplálkozástudatos konyha
  • Glutén és tojás nélkül
  • Könnyen emészthető és vegán
1.146 Ft 1.280 Ft (2.865 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Fusilli

Recheis Goldmarke -​ Fusilli, Fusilli (500 g)

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Low Carb Fusilli

Recheis Low Carb Fusilli, Papírcsomagolás -​ 300 g

  • 30%-kal kevesebb szénhidrát
  • Magas fehérje- és rosttartalom
  • Fenntartható csomagolás
1.044 Ft 1.170 Ft (3.480 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Low Carb Spaghetti

Recheis Low Carb Spaghetti, 300 g

  • Fehérje- és rostforrás
  • 30%-kal kevesebb szénhidrát
  • Vegán és fenntartható
1.247 Ft 1.390 Ft (4.157 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Gluténmentes penne

Recheis Gluténmentes penne, 400 g

  • Gluténmentes és vegán
  • Kukoricával és rizzsel készült
  • Elkészítési idő: 10 perc
1.179 Ft 1.320 Ft (2.948 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 16.

Naturgenuss Tönköly tészta - Szarvacska, bordázott

Recheis Naturgenuss Tönköly tészta -​ Szarvacska, bordázott, 400 g

  • Enyhén diós tönkölyaroma
  • Szabadtartásból származó tojások
  • Gyors és finom
1.112 Ft 1.240 Ft (2.780 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Chili Knoblauch Spaghetti

Recheis Chili Knoblauch Spaghetti, 400 g

  • Kellemes fűszeresség
  • Tojás nélkül készült
  • Ideális krémes szószokhoz
1.146 Ft 1.280 Ft (2.865 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Naturgenuss Tönköly tészta - Spaghetti N°5

Recheis Naturgenuss Tönköly tészta -​ Spaghetti N°5, 400 g

  • Enyhén diós tönkölyaroma
  • Szabadtartásból származó tojások
  • Gyors és finom
1.112 Ft 1.240 Ft (2.780 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Szélesmetélt

Recheis Goldmarke -​ Szélesmetélt, 500 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Tagliolini fészek N° 3

Recheis Tagliolini fészek N° 3, 400 g

  • Krémesen finom
  • 100% osztrák összetevők
  • Ideális gyors és kreatív konyhához
1.079 Ft 1.200 Ft (2.698 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Színes rollini

Recheis Színes rollini, 500 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Teljes kiőrlésű tészta, világos - Fodros kocka

Recheis Teljes kiőrlésű tészta, világos -​ Fodros kocka, 500 g

  • Különösen világos
  • Magas rosttartalmú és aromás
  • 100% osztrák, teljes kiőrlésű durumbúza
1.112 Ft 1.240 Ft (2.224 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 16.

Recheis Goldmarke - Mini fusilli

Recheis Goldmarke -​ Mini fusilli, 500 g

  • Gyorsan elkészíthető
  • Gyermekbarát étel
  • Ideális főételként és köretként
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Gramigna

Recheis Goldmarke -​ Gramigna, 500 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Tagliatelle fészek N° 7

Recheis Tagliatelle fészek N° 7, 400 g

  • Krémesen finom
  • 100% osztrák összetevők
  • Ideális gyors és kreatív konyhához
1.079 Ft 1.200 Ft (2.698 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Tönköly mini szarvacska tészta

Recheis Tönköly mini szarvacska tészta, 400 g

  • Enyhén diós tönkölyaroma
  • Szabadtartású tojások
  • Ideális krémes szószokhoz
1.146 Ft 1.280 Ft (2.865 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Csavart tészta

Recheis Goldmarke -​ Csavart tészta, 500 g

  • Testes íz
  • Ideális szószokhoz, salátákhoz és serpenyős ételekhez
  • Osztrák tojással
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.

Recheis Goldmarke - Linguine N°8

Recheis Goldmarke -​ Linguine N°8, 500 g

  • Osztrák tojások
  • Klasszikus tészta
  • Gyors élvezet, kevés erőfeszítés
1.079 Ft 1.200 Ft (2.158 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 07.