Rauch Happy Day Gránátalma, Tetra, 1 l
Gyümölcsös, pezsgő, energiával teli
1.580 Ft
(1.580 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tartalom: 1 liter
- Gyümölcsös, fanyar íz
- Vegán
Leírás
Tapasztalja meg a gránátalma egzotikus frissességét minden kortyban. A Happy Day Gránátalma a napérlelte gránátalmák intenzív ízét gyümölcsös-pezsgő élménnyé varázsolja. Akár tisztán, akár ásványvízzel keverve frissítőként fogyasztja, ez az ital gondoskodik az élénkítő frissességről, és a nap bármely pillanatában tökéletes választás.
| Cikkszám: | TG-737247 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 l |
| EAN: | 9008700132572 |
| Gyártói szám: | 737247 |
| Márkák: | Rauch |
| Táplálkozás típusa: | Vegán |
| Tárolási útmutató: | Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Szobahőmérsékleten tárolandó |
Összetevők
víz, 22 % gránátalmalé[1], vegyesgyümölcslé vegyesgyümölcslé koncentrátumból (4 % alma, 3 % arónia, 1 % bodzabogyó), cukor, savanyítószer (citromsav), C-vitamin, aroma
- gránátalmalé koncentrátumból
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 167 / 40 kj / kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| szénhidrát | 9,2 g |
| ebből cukor | 9,1 g |
| fehérje | 0,2 g |
| só | 0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG, Langgasse 1, 6830 , Rankweil, Ausztria, www.rauch.cc/at/impressum |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rauch Happy Day Gránátalma, Tetra
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék