nu3 Fit Protein Muesli, Berry Crunch (350 g)
A nap nagyszerű kezdéséhez
3.390 Ft
(9.686 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 33% fehérje és csak 4% cukor
- Guarana és matcha
- Gyors és egyszerű
Leírás
Kezdje a napot a nu3 gluténmentes és fehérjében gazdag müzlivel, és élvezze az optimális tápértékkel rendelkező reggelit. Lényegesen kevesebb szénhidrátot és mindössze 4% cukrot tartalmaz, ami természetesen van jelen az összetevőkben. A Crunchies finomra őrölt matchával és guaránával kiegészített, és 100 grammonként 35 mg koffeinnel majdnem olyan, mint egy kis kávé. Fedezze fel új kedvenc reggelijét most, és élvezze az extra adag fehérjét.
| Cikkszám: | XVA-nu3-22305 |
|---|---|
| Tartalom: | 350 g |
| EAN: | 4260744956698 |
| Gyártói szám: | NU3_22305 |
| Márkák: | nu3 |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes, Laktózmentes |
| Nyomokban tartalmazhat: | E - földimogyoró, F - szójabab, H - diófélék, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és sötét helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes, Laktózmentes, Tartósítószer-mentes, Hozzáadott cukortól mentes, Ízfokozóktól mentes, Színezékmentes, Élesztőmentes, Aszpartámmentes |
Összetevők
34 % szójapehely, napraforgómag, gluténmentes zabpehely, szója crispies (szójafehérje-izolátum, tápióka keményítő, só), mandula, tökmag, oligofruktóz, lenmag, természetes aroma, 1,5 % fekete ribizli, napraforgóolaj, 1,2 % eperdarabok, 0,8 % feket áfonya, fahéj, tengeri só
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1892 / 452 kj / kcal |
| zsír | 25,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 3 g |
| szénhidrát | 18,9 g |
| ebből cukor | 4,6 g |
| ballasztanyag | 14,9 g |
| fehérje | 30,3 g |
| só | 0,44 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | nu3 GmbH, Brückenstrasse 5, 10179, Berlin, Németország, www.nu3.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: nu3 Fit Protein Muesli
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.150 termék