Maggi Magic Asia poharas instant tészta, Marha (63 g)
Gyorsan tálalható instant tészta pohárban
1.140 Ft
(18.095 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Egyszerű elkészítés
- Ideális egy rövid ebédszünethez
- Tipikus ázsiai ízvilág
Leírás
A Maggi Magic Asia poharas instant tészta gyorsan elkészíthető, és ideális az irodai ebédszünethez, vagy akár otthonra is, ha gyorsan kell valami finomat az asztalra varázsolni. A gyorsan tálalható, aromás fűszerekkel készült tészta egyszerűen varázsol tipikus ázsiai ízvilágot a tányérra.
Elkészítés:
Töltse fel a poharat a jelzésig forró vízzel, hagyja állni néhány percig – és már kész is az instant étel.
| Cikkszám: | XZO-MGI-12593896 |
|---|---|
| Tartalom: | 63 g |
| EAN: | 7613036683371 |
| Gyártói szám: | 12593896 |
| Márkák: | Maggi |
| Nyomokban tartalmazhat: | C - tojás, F - szójabab, G - tej, L - zeller, M - mustár, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
87,3 % sült tészta (búzaliszt, napraforgóolaj, só, térfogatnövelő szer (Calciumcarbonat, nátrium-karbonát)), só, sárgarépa, keményítő, fűszer (hagyma, fokhagyma, gyömbér, chilli, bors, kömény, fahéj), gyógynövények (petrezselyem, metélőhagyma, babérlevél, kapor), 0,4 % szójaszósz por (szójabab, búza, só), póréhagyma, természetes aromák, cukor, élesztő kivonat, karamellcukor, napraforgóolaj, maltodextrin
Tápérték
| Tápérték | / 100 g[1] |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 431 / 103 kj / kcal |
| zsír | 4,9 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,5 g |
| szénhidrát | 12 g |
| ebből cukor | 0,8 g |
| ballasztanyag | 0,9 g |
| fehérje | 2,3 g |
| só | 1 g |
- verzehrfertiges Produkt
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Ausztria, nestle.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Maggi Magic Asia poharas instant tészta
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.150 termék